MARMARİS MANŞET

50 BİN METREKARE ASFALT

50 BİN METREKARE ASFALT

Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kentin üst yapısına yönelik başlatılan yoğun çalışmalar kapsamında 31 Mart 2019 tarihinden bugüne kadar yaklaşık 50 bin metrekare alana asfalt serimi yapıldı.

Marmaris Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın öncülüğünde altyapı çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarda başlattığı üstyapı çalışmalarını yoğun bir tempoda devam ettiriyor. İlçenin farklı mahallelerindeki yol ve caddeler asfalt serim çalışmaları ile yeni ve modern görünümlerine kavuştu.

Asfalt çalışmaları kapsamında; Söğüt Mahallesi’nde 8.880, Osmaniye Mahallesi’nde 8.500, Bozburun Mahallesi’nde 11.100, Selimiye Mahallesi’nde 1.800, Hisarönü Mahallesi’nde 3.900, Karacasöğüt Mahallesi’nde 6.700, Çetibeli Mahallesi’nde 3.200 ve Beldibi Mahallesi’nde 5.300 olmak üzere toplam 49.300 metrekare alanda asfalt serimi yapıldı.

ÜST YAPIYA AĞIRLIK VERİLDİ

Belediye Başkanı Mehmet Oktay, göreve geldiği günden itibaren üst yapı çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirterek, “Vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ve bizim ihtiyaç olduğunu belirlediğimiz alanlarda çalışmalarımıza başladık. Aradan geçen sürede birçok mahallemizde yol açma, kaldırım, asfaltlama gibi faaliyetler yürüttük. Ayrıca bisiklet yollarının ulaşıma entegrasyonu için de çalışmalar yapılıyor. Hedefimiz tüm sorunları çözülmüş, geleceğe güvenle bakan Marmaris” ifadesini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!