MARMARİS MANŞET

“ATATÜRK İLKELERİYLE YÜRÜYECEĞİZ”

“ATATÜRK İLKELERİYLE YÜRÜYECEĞİZ”

CHP Marmaris ilçe başkanlığı gençlik kollarına, genç dinamik başkan adayı Ali Arlı yaklaşan kongre öncesi adaylığını açıklayan ilk isim oldu. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bu partiye ilkeleriyle beraber sahip çıkmak ve ileri taşımak için aday olduğunu belirten Ali Arlı, “Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bu partiye sahip çıkacağız. Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları başkanlığına ekibimle beraber talibiz. Yolumuz uzun Heyecanımız yüksek Gençliğimiz var” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) kongre süreci kapsamında merak edilen gençlik kolları ilçe kongre tarihleri belli oldu. Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre yılmaz tarafından açıklanan takvime göre gençlik kongre seçimleri 27 Ocak- 1 Mart 2020 tarihleri arasın da, il gençlik kolu kongreleri ise 7 Mart- 5 Nisan 2020 tarihleri arası gerçekleştirilecek.  CHP Marmaris Gençlik Kolları seçimleri yaklaşırken ilk adaylığını açıklayan isim Ali Arlı oldu.

Biz adalete susamış, demokrasiye inancı tam Türk gençliyiz sloganıyla yola çıkan CHP Marmaris Gençlik Kolları Başkanı adayı Ali Arlı şu ifadelere yer verdi, “ 1998 yılında Marmaris’te doğdum İlköğretimi Kenan Evren İlköğretim Okulunda yeni ismi ile Marmaris ortaokulunda liseyi İhsan Mermerci Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi’nde tamamladım. Halen Sıtkı Koçman Üniversitesi Alternatif Enerji Kaynakları bölümü son sınıf öğrencisiyim. Yaz aylarında ise ailemizin işletmesinde çalışıp iş tecrübemi arttırmaktayım.

2014 yılından bu yana partimiz için çalışmaktayım. Bu yolda; yılmadan, yorulmadan, yıkılmadan çalıştık, başardık, kazandık ve bugünlere geldik. Partimize gönül verdik. Gece demedik, gündüz demedik çabaladık, koştuk. Hatalarımız oldu, düzeltmeye çalıştık.

DURMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Büyüklerimize danıştık, partimizi yarı yolda bırakmadık. Ben merkezci değil, biz merkezci çalıştık. Yeri geldi üzüldük, yeri geldi sevindik. Durmadan çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Gençler olarak partimiz bize her anlamda destek verdi. Geceleri nöbet bekledik, Cumhuriyet Halk Partisi battaniyemiz oldu. Köy köy dolaştık. Yemeğimiz suyumuz oldu. Kısacası partimiz bizim herşeyimiz oldu. “Gençler, cesaretimizi güçlendiren ve sürdüren sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve kültür ile insanlık değerinin, vatan sevgisinin en değerli örneği olacaksınız.” Diyen Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere açtığı bu yolda ilkerleri ışığında hareket ederek partimizi ve ülkemizi daha aydınlık ve daha güzel günlere ulaştırmak için ben ve ekip arkadaşlarım son gücümüze kadar çalışacağız.

MAHALLE MAHALLE ÇALIŞACAĞIZ

Ayrıştıcı değil, bütünleştirici olacağız Hep birlikte olacağız. Köy köy, mahalle mahalle dolaşacağız.

Köylerimiz ve mahallelerimizdeki gençlerimiz ile birlikte hep beraber sorunlarımıza çözüm üretip projeler oluşturacağız. Gençliğimizi diri tutacağız. Önümüzdeki seçimlere hazırlıklı girmek için, çalışacağız. Eğitimsiz gencimizin kalmaması için çalışacağız. Gençlerimizin kötü alışkanlıklara yönelmemesi için çaba göstereceğiz.

Partimizin genç üyeleri olarak bize verilen ve verilecek olan tüm görevlere ben ve ekibim her zaman hazırız. Cumhuriyet Halk Partisi’nde görev yapmak halka hizmettir, barışa hizmettir, demokrasiye hizmettir. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bu partiye sahip çıkmaktır. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu bu partiye daha çok sahip çıkmak için, daha ileri taşımak için Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları başkanlığına ekibimle beraber talibiz. Yolumuz uzun Heyecanımız yüksek Gençliğimiz var.”

BURCU ÇELİK

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!