MARMARİS MANŞET

AVRUPANIN KORKUSU AFRİKALILAR

Sevgili okurlar hani Suriye’den mültecilerden bahsediliyor ya… Avrupalı onlardan fazla çekinmiyor, asıl çekindiği Afrikalılar ve şimdiden önlemler hazırlanıyor.

Avrupalı yakın bir gelecekte çok büyük sayıda Afrikalının Avrupa’ya akın edeceğine inanıyor. Afrika’da açlık ve fakirlik buna zorlayacak. O zaman milyonların batıya akması beklendiği için her türlü planlar yapılıyor.

Eğer yanılmıyorsam bu Suriyeliler için yapılacak olanlarda ilerisi için bir hazırlık…

Afrikalılar zaten şu an yavaş yavaş futbolcu, koşucu gibi spor dallarını kullanıp batıya geliyorlar. Hiç uzağa gitmeyin bizim futbol liglerimizde oynayan Afrikalı sayısına bir bakın. Eskiden tek bir tane bile yoktu…

Bazı ülkeler her türlü icat yapıyor ve satıyor, dolayısı ile para kazanıyor, bunu yapamayan ülkeler fakir kalıyor. Teknoloji ihracatta en ön sırada geliyor. Silah ve ilaç’ta bunlarla beraber fakirin parasını almak için en önemli şeyler…

Fakir ülkeler üretemiyor ve satamıyor mecburen dışarıdan satın almak zorunda kalıyor… Bu da fakirliğin en önemli sebebi.

Afrika’nın maddi durumu genelde berbat denecek durumda, açlıktan ölen insanlar dolu…

Bunlar yakın bir gelecekte Avrupa’ya “hücum” edercesine gelecekler. Avrupalının en büyük korkusu bu.

Avrupa derken Türkiye’de bunlardan biri, Avrupa’ya gelirken Türkiye’den geçecekleri kesin. Ülkemiz yol üstünde…

Yani Suriyeliler derken arkasından Afrikalılara hazırlıklı olmak lazım, Avrupa bunu yapıyor. Yatırımı Afrika ülkelerine yapıp Avrupa’ya gelmelerini önlemek. O zamanda buna sömürgecilik deniyor.

Yani yukarısı bıyık, aşağısı sakal…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!