MARMARİS MANŞET

‘ORTACA’MIZI BAYRAKLARLA DONATALIM’’

‘ORTACA’MIZI BAYRAKLARLA DONATALIM’’

CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan; sosyal medya üzerinden yaptığı çağırıyla ‘’Millet ve devlet olarak, varlığımızı borçlu olduğumuz zaferlerin yıldönümlerine, milli günlerimize ve milli bayramlarımıza yönelik vicdanları yaralayan uygulamalar, türlü bahanelerle devam etmektedir. İçişleri Bakanı’nın 30 Ağustos Büyük Zafer’in yıldönümüne ilişkin, 19.08.2020 tarihinde yayımladığı -pandemi bahaneli- genelge de hukuk dışıdır.

15 Temmuz kutlamalarını; Ayasofya’nın ibadete açılışını binlerce kişi ile yapanlar,söz konusu milli bayramlarımız olduğunda, pandemiye adeta sığınarak kutlamalara engel olmaya çalışmaktadır. Biz bu yasakçı ve gerici zihniyete asla boyun eğmeyeceğiz.

30 Ağustos Zafer Bayramı; Büyük Atatürk’ün planladığı, cephede bizzat komuta ettiği ve zaferle sonuçlandırdığı tarihi bir gündür. Bu zafer, Türk Milleti’nin varlık zaferidir.

Büyük Zaferi tüm Ortacalılar olarak evlerimize, iş yerlerimize Türk Bayrakları asarak, Ortaca’yı adeta gelincik tarlasına çevirerek tam bir ‘BÜYÜK ZAFER’ havasında kutlamaya davet ediyorum’ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ