MARMARİS MANŞET

BAŞKAN MEHMET AYYILDIZ TANITIM İÇİN NTV VE STAR TV’DE

BAŞKAN MEHMET AYYILDIZ TANITIM İÇİN NTV VE STAR TV’DE

Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Mehmet AYYILDIZ Geçtiğimiz cuma günü saat 09:00 civarı, NTV ve STAR TV de canlı yayınlanan Mesut YAR ile sabah haberleri adlı canlı yayın programına katılarak ,Marmaris esnaf ve sanatkarlar odasının  2021 yaz sezonu tanıtım faaliyetlerini başlatmış oldu.            

Başkan AYYILDIZ yerli veya yabancı ayrımını ortadan kaldırmamız gerektiğini ifade etti. Geçtiğimiz yıl eski adıyla köylerimizde ve Marmaris te yerli turist misafirlerin pozitif yönde etkisi olduğunu,2021 yılı yaz sezonu için yerli turizm e yönelik % 60 oranında bugün itibari ile satışların yapıldığını, yabancı turist misafirlerimizin gelişleri ile ilgili yaşanan inişlerin yerli turist misafirler ile kapatılabileceğini, gelir anlamında çok daha kazançlı bir turizm sezonumuzun olabileceğini ifade etti.           

AYYILDIZ sözlerine şöyle son verdi, 2021 yaz sezonu 2020 yaz sezonu göre çok daha iyi geçeceğini görmekteyiz. Bu durum yaklaşık 1 yıldır çekmiş olduğumuz maddi ve manevi sıkıntılarımızı unutmamız açısından bizlere umut veriyor. Bu zor günleri hep beraber atlatacağız, hep birlikte daha güzel günlere diyerek röportajımıza son verdi 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!