MARMARİS MANŞET

Bayramımız mübarek olsun

Bayramımız mübarek olsun

Böylesine güzel bir ülkede, kardeşliğin hüküm sürdüğü topraklarda, bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Paylaşmanın, yardımlaşmanın, gönülleri fethetmedin zamanı olan bayramların kardeşliğimizi daha da pekiştirmeye vesile olacağına inancımız tamdır.
Ülkemizde ve dünyada etkisini hala sürdüren pandemiden dolayı kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını tehlikeye atmamak için daha dikkatli olmamız, bayram geleneklerimizin bazılarından vazgeçmemiz gerekiyor.
Bayram vesilesi ile yollara düşen tüm vatandaşlarımıza hayırlı yolculuklar diliyorum. Trafik kurallarına uymamız hepimizin can güvenliği için hayati önem taşıdığını hatırlamak isterim.
Birliğimizi ve beraberliğimizi perçinleyecek olan bu müstesna günün aziz milletimize, İslam âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Bayram sevincini buruk yaşayan şehit ailelerimizin bayramlarını özellikle kutluyorum. Yetim yavrularımızın bayramını yürekten tebrik ediyorum.
Duamız odur ki bizleri bu güzel güne eriştiren Rabbim, İslam Âleminin dirilişine de eriştirsin.
Akan kanın ve gözyaşının son bulduğu, tüm dünyada barış ve kardeşliğin hüküm sürdüğü günlere ulaşmak dileği ile başta Muğlalı hemşerilerimiz olmak üzere aziz milletimizin tüm İslam Âleminin bayramını kutluyor sağlık ve esenlik diliyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!