MARMARİS MANŞET

BELEDİYE HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDA

BELEDİYE HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDA

Marmaris yaşayanlarını acılı günlerinde de yalnız bırakmayan Marmaris Belediyesi, yakınlarını kaybedenlerin işlerini kolaylaştırmak için her türlü hizmeti veriyor.

Marmaris Belediyesi vatandaşlarını acılı günlerinde de yalnız bırakmıyor. Bu zamana kadar nakil için cenaze aracı yollayan ve cenaze evine yemek gönderen belediye, bundan böyle defin için gerekli olan malzemeleri de temin edecek.

Pandemi öncesinde yakınlarını kaybedenlerin taziyelerini rahat bir ortamda kabul etmesi için taziye çadırı kuran ve mezarlığa gidecek vatandaşlar için servis hizmeti veren belediye, salgın önlemleri nedeniyle şu anda bu hizmetleri ertelemiş bulunuyor.

İyi günde de kötü günde de vatandaşların yanında olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “İmkanlarımız ölçüsünde zor günlerinde vatandaşlarımıza destek oluyoruz. Şimdi de hizmetlerimize vatandaşlarımızın acılarını yaşadıkları sırada ihtiyaç duydukları şeyleri arama telaşından kurtarmak için bir yenisini daha ekledik. Sadece iyi günlerinde değil, kötü günlerinde de vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!