MARMARİS MANŞET

BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ

BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Muğla Gazeteciler Cemiyeti, Marmaris ve Datça’lı meslektaşlarıyla Aktaş Mevkiinde bulunan bir restoranda bir araya geldi. Sohbet havasında geçen kahvaltının ardından konuşan Cemiyet Başkanı Süleyman Akbulut, tüm üyelerini bir aile ferdi olarak gördüğünü belirtti.

Üye sayısı gözetmeksizin isimlerini bilmeyen bir başkanlığı kabul etmediğini belirten Akbulut, “ Bu tür birliktelikleri daha sık gerçekleştirmek istiyoruz. Ancak içerisinde bulunduğumuz pandemi nedeniyle biraz ayrı kaldık. Bu anlamda uzun bir aradan sonra sizlerle birlikte olmak benim için çok keyifli. Yönetim kurulundaki arkadaşlarında selamını sizlere iletmek istiyorum. Cemiyetimizin yönetim anlayışını sadece yönetim olarak değil, hep beraber yöneten bir yapı içerisinde ve aile mantığı ile yönetmeye çalışıyoruz. Bu anlamda da bizim en önemli dinamiklerimizden Marmaris ve Datça basını hep bir aradayız. Ben bugün aile fertlerimle bir aradayım. Derdimiz Muğla Gazeteciler Cemiyeti çatısı altında meslek standartlarımızı bir tık daha üste çıkartmak. Bu çalışmada omuz omuza yer almaya da önem veriyoruz. Bunu gerçekleştirirken de meslek sorunlarının ilgili mercilere iletilmesi konusunda çalışmalarımızı sürekli ve var gücümüzle çalışarak yapıyoruz” dedi

“Muğla’nın en köklü meslek kuruluşlarındanız”

Muğla’nın tüm ilçelerinde ikamet eden yaklaşık 170 meslek büyüğü dahil yaklaşık 400 üyelerini olduğunu belirten Akbulut, “31inci yılımızı geride bıraktık. Geldiğimiz noktada Muğla’nın en köklü meslek kuruluşlarından biriyiz. Önümüzde bir genel kurul süreci var. Dolayısıyla yine içimizden bir arkadaşımızın bir liste hazırlığı içerisinde olduğunu biliyoruz. Bundan son derece memnunuz. Bu demokratik bir yarış. Bu yarışta ailem arkadaşlarımıza teveccüh gösterirse el kaldırp tebrik etmek adettendir. Bunun dışında biz de sizlerin teveccühüyle bir dönem daha aday olmak istiyoruz. En azıdan yarım kalan çalışmalarımızı tamamlamak niyetindeyiz. Bu anamda destekleriniz biler için çok önemli. Marmaris bizim için çok önemli” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!