MARMARİS MANŞET

BİZE YOK MU OSMAN AĞA

Gökten ULUGERGERLİ

Yazarın şu ana kadar yazılmış 337 makalesi bulunuyor.

Elbette Muğla büyükşehir tarafında, komşu ilçelere yapılan yatırım ve yapılan güzellikleri alkışlıyor ve gurur duyuyoruz.

V e biz bize soruyoruz bizim başımız kel mi? Yoksa Sakar tepesinden öyle mi görünüyor.

Ve gene diyoruz ki bir evvelki döneme ait ve Muğla büyükşehir tarafından yapılması ve getirilmesi gereken hizmet ve faaliyetlerin, o dönem Marmaris Belediye yönetimi tarafında engellendiğini boy boy ifade etmiş idiniz.

Peki, şimdi size minibüs durağı bile olamayacak görüntü ve imkânlara sahip,   Marmaris şehirlerarası oto garını modernize etmek istediniz de size, mevcut Belediye yönetimimi engel çıkartı çıkartıyor.

Mezarlıklarımıza Muğla Büyükşehir olarak tabelalarınızı attınız da geçmişimize bu mekânların güzelleştirilmesi noktasında neden bir yardım teklif dahi edilmedi?

Bozburun’ da denizin rengi, atmosferin kokusu değiştiği hususunda ki nidalar Muğla’dan duyulmuyor anlaşılan.

Menteşe’nin Yollarının güzelleştirilmesini memnuniyetle alkışlıyoruz ama eski-yeni Datça yol ve kaldırımlarında, küçük yalı sahil güzergâhlarında yürürken adeta dans ediyoruz haberiniz var mı?

20129 yılı genelinde, 361 milyon 427 bin tl lik yatırım yapılmış, 2019 yılında muhtemelen seçim sonrasında ödenen borçlar ve yapılan yatırımlardır ancak dökümünü göremiyoruz.  Muğla resmi sitesinde toplam 52 milyon 701 lira olan borç ödeme ve yatırımın detayları da, Marmaris belediyesi bari açıklasa da öğrensek diyor vatandaş.

YAZARIN SON YAZILARI
AFGANİSTAN KORE OLUR MU? - 16 Haziran 2021
SUKûNET - 15 Haziran 2021
AKP VE PLAJ - 14 Haziran 2021
CHP BASIN TOPLANTISI - 12 Haziran 2021
DOĞALGAZ ENERJİ - 6 Haziran 2021
SANCILI NEFES - 1 Haziran 2021
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!