MARMARİS MANŞET

CADDELER KÖPÜKLÜ SUYLA YIKANIYOR

CADDELER KÖPÜKLÜ SUYLA YIKANIYOR

Marmaris Belediyesi’nin ilçe genelinde yürüttüğü dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız sürüyor. Bu kapsamda Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri cadde ve sokakları köpüklü suyla yıkamaya devam ediyor.

Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Marmaris’in cadde ve sokakları su tankerleriyle köpüklü suyla dezenfekte edildi.

Korona virüsü ile mücadele kapsamında daha önce; talep eden kurumlar, ibadethaneler, parklar ve ortak kullanım alanlarında dezenfeksiyon çalışmalarını tamamlayan Marmaris Belediyesi dezenfeksiyon çalışmalarını 4 günlük sokağa çıkma yasağında da sürdürüyor. Bu kapsamda cadde ve sokakların boş olmasından dolayı Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri su tankerleriyle cadde ve sokakları köpüklü suyla yıkamaya devam etti.

ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ SÜRÜYOR

Toplum sağlığı için Temizlik İşleri Müdürlüğü olarak tüm önlemleri aldıklarını ifade eden Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Suzan Zift, “  Koronavirüsün Türkiye’de ilk olarak görülmesinden itibaren Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü olarak ekiplerimiz ile çocuk parkları, camiler ve vatandaşlarımızın ortak kullanım alanları olmak üzere dezenfekte edildi. Bu çalışmalarımız vatandaşlarımızın sık kullandığı cadde ve sokaklarda aralıksız sürüyor. Su tankerlerimizle köpüklü yıkama işlemlerimizin devam ediyor” dedi.

MASKE VE ELDİVENLERİ GELİŞİ GÜZEL ATMAYINIZ

Vatandaşlardan kullandıkları maske ve eldivenleri gelişi güzel atmamalarını ifade eden Suzan Zift, “ Bazı yerlerde ekiplerimiz maske ve eldivenlerin rastgele atıldığına şahit oluyor. Lütfen kullandığınız maske ve eldivenleri çöp kutularına atınız. Sağlığımızı riske atmayalım. Pazar yerlerinde maske ve eldivenlerin atılması için özel çöp kutuları hazırladık. Kurallara dikkat ettiğimiz takdirde bu süreci en kısa sürede atlatabiliriz” dedi.

   Suzan Zift ayrıca, toplum sağlığı açısından çöp konteynırlarının da dezenfekte edildiğini ve konteynırların yeniden boyanarak yerlerine konduğunu ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!