MARMARİS MANŞET

CEZA MI?

Gökten ULUGERGERLİ

Yazarın şu ana kadar yazılmış 308 makalesi bulunuyor.

ABD Başkanı Trump a sizce hangi ceza verilmelidir?   İdamın her çeşidine hayır diyen bir düşünce  yapım var. Canı veren, ALLAH alan da ALLAH tır. Ama inanın bazı zaman, yani bıçak kemiğe dayandığında, idam olsun diye düşünüveriyor insan.

Trum, kendi, Vatan, Bayrak ve Ulusunan ihanet etmiştir halkı ayaklandırdığı için. Kışkırtmaları taraftarlarını gelayana getirmiş, işyana dönüşmüş ve ne yazık ki kan akmıştır. Bu kez Amerika, yeni Başkan BİLEN nin dediği gibi, kendi terörünü, teröristini  yaratmıştır, Başkan Trump sayesinde.

Başkan, Trump tan istifa etmesi istenmiş, istifa etmediği takdirde azil edilmesi yoluna gidilebilecegi, tüm basın organlarında haber olarak yerini almıştır.

Peki, Trump istifa etmez, azil edilme işlemleri de son bir hafta içinde, yetişmez yapılamaz ise sonuç ne olur?

İstifa edecek gibi görünmüyor Trump. Her şeyi göze almış bir duruş sergiliyor, bu iş burada bitmedi diyor. Belli ki kafasında binbir şeytanlık dönüyor. Ya Amerikan halkı bu olayları içine sindirecek ya da ABD nin güçlü yasaları, Trump a gerekli cezaları verecek.

Merakımı çeken bir hususta Demokratların gerekli duruşu sergileyemedikleridir bu durum karşısında. Ülkesini  iç isyana teşvik eden ve ölümlere sebebiyet veren Başkan Trump a neden tavır koymadıkları veya koyamadıklarıdır. Ya demokratlar da seçimlerde bir şeyler olduğuna, haksızlığa  inanıyorlar, ya da, bekle gör, politikasını uyguluyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!