MARMARİS MANŞET

CHP BODRUM’DAN MUHTAR VE ESNAF ZİYARETİ

CHP BODRUM’DAN MUHTAR VE ESNAF ZİYARETİ

CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, gerçekleştirdikleri esnaf ziyaretinde konuştu. Karahan, “CHP olarak esnafın yanındayız. Onların sorunlarını dinleyip aktarmaya devam edeceğiz” dedi.

CHP Bodrum ilçe örgütleri bölgede birtakım ziyaretlerde bulundu. CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları ile Kumbahçe Muhtarı Nil Taşkıran’ı, Türkkuyusu Muhtarı Bahattin Aşkın’ı, Merkez Tepecik Muhtarı Mustafa Girgin’i ve Eskiçeşme Muhtarı Gözde Sinop’u ziyaret etti.

EKSİKLER KONUŞULDU

Ziyaretlerle ilgili konuşan CHP’li Karahan, “Gündeme yönelik konular ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunup, mahalle bazında yapılması gereken eksiklikler ve bunlara yönelik çözüm önerilerimizi konuştuk” dedi.

“ESNAF ZOR DÖNEMDEN GEÇİYOR”

CHP’liler ziyaretin ardından üretici pazarını gezip, esnafla bir araya gelerek sohbet etti. Başkan Karahan esnaf ziyareti ile ilgili ise, “Esnafımızın sorunlarını dinleyip, notlarımızı aldık. Esnaf zor bir dönemden geçiyor ve biz CHP olarak onların yanında olmaya, esnafın sorunlarını dinleyip aktarmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!