MARMARİS MANŞET

CHP’DE SEÇİM HEYECANI

CHP’DE SEÇİM HEYECANI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Marmaris İlçe Örgütü kongre takvimini başlattı. 24 Kasım’da başlayacak olan delege seçimleri ile 297 delegenin seçimi yapılacak ve ilçe kongresi 27 Ocak tarihine kadar yapılmış olacak. CHP Marmaris İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen, üyelere seçime katılma çağrısında bulundu.

CHP Marmaris İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen düzenlediği basın toplantısı ile CHP Marmaris İlçe kongre takviminin başladığını duyurdu. Çimen, CHP Merkez Yönetim Kurulu’nun kararı ile tüm örgütlerimizde ilçe kongresi delege seçimleri başladı. Bizde Marmaris İlçe Örgütü olarak kongre takvimimizi başlatıyoruz dedi.

CHP Marmaris ilçe örgütünde düzenlenen toplantıya partililerde katıldı. Kongre takvimine ilişkin açıklamada bulunan İlçe Başkanı Fatma Gebeş Çimen, “ İlk olarak 24 Kasım Pazar günü köylere sandıklarımızı götürerek delege seçimlerini yapacağız. Seçimler aralıksız devam edecek ve delege seçimleri 29 Kasım Cuma günü sona erecek. Üyemizin olduğu her muhtarlık bölgesinde delege seçimi yapılacak.  Seçimin nerede saat kaçta yapılacağı sosyal medya hesaplarımızdan duyurulmuştur. Ayrıca üyelerimize mesaj yolu ile de duyuracağız.

İlçe kongresi delege seçimlerinin katılımcı ve şeffaf bir şekilde; tüzük, yönetmelik ve genelgelerdeki hükümlere uygun olarak yürütülmesi için her sandıkta yönetim kurulu üyelerimiz ile adayların gözlemcileri de bulunacaktır. Zorlu bir mücadeleden sonra yerel seçimi kazanan partimizde yeni yönetimin belirlenmesi için yapılan bu seçimlerin partimizin geçmişle yaşadığı sorunların sona ereceği  bir seçim olmasını diliyoruz” dedi.

DELEGE SEÇİMLERİ

Turunç, Osmaniye, Bayır, Yeşilbelde, Karaca, Çamlı, Çetibeli delege seçimleri 24 Kasım Pazar günü, Hisarönü, Orhaniye, Turgut, Selimiye, Bozburun, Söğüt, Taşlıca delege seçimleri 25 Kasım Pazartesi günü, Beldibi delege seçimleri 26 Kasım Salı günü, İçmeler delege seçimleri 27 Kasım Çarşamba günü, Adaköy, Çamdibi, Çıldır, Hatipirimi, Kemeraltı, Sarıana, Siteler ve Tepe Mahallesi delege seçimleri 28 Kasım Perşembe günü, en çok üyenin bulunduğu Armutalan Mahallesi’nde ise delege seçimleri 29 Kasım Cuma günü yapılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!