MARMARİS MANŞET

Dayanışma gecesi düzenlediler

Dayanışma gecesi düzenlediler

Ortaca Belediyespor ve Dalyan Belediyespor dayanışma gecesi yapıldı. Yapılan geceye Ortaca ve Dalyan Belediyespor futbolcuları ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşları ile siyasi partilerin temsilcileri, meclis üyeleri, muhtarlar, bürokratlar ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bol eğlenceli geçen gecenin açılış konuşmasını yapan Dalyan Spor Kulüp Başkanı Volkan Metin, “Ortaca ve Dalyan’ın adını taşıyan ve gönül verenlerin gönülden katkısıyla yaşayan gururları olan  Ortaca ve Dalyan Belediyespora bir araya geldikleri  için minnet duyduğunu belirtti.

Dalyan Spor Kulüp Başkanı Volkan Metin, “Öncelikle konuşmama başlarken Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘’Sporda başarılı olmak için bütün milletçe sporun niteliği ve değeri anlaşılmış olmak ve ona kalpten sevgiyle bağlanmak ve onu vatani görev saymak gerekir’’ sözü ile başlayarak sporun hayatımızdaki ve toplumdaki önemini bir kez daha dile getirmek istiyorum.  Spor bir yaşam biçimidir. Çocukluktan itibaren kazanılan bir alışkanlıktır. Spora yönlendirilen çocuklarımız kötü alışkanlıklardan uzak dururken kulüplerimizde dayanışma,birlik ve beraberliğinde öğrenmektedirler.Onların yaptıkları, onların harcadıkları emekler, onların verdikleri mesai, zaman tamamen gönüllülük esasına dayalıdır ve bizlerde desteklerimizi her zaman devam ettireceğiz” dedi.

Ortaca Belediye Başkanımız Alim Uzundemir her zaman kulüplere destek olduklarını belirterek ‘’Ortaca Belediye Spor Kulübü’nün çok köklü bir takım. Geçmişte formasını giydiğim için kulüplerin durumlarını ,çektiği zorlukları çok iyi biliyorum.Bunun içinde kulüplerimize elimizden gelen yardımı yapmaya gayret ediyoruz.İlçemize yapılacak yatırımlar arasında 2 adet halı saha , kapalı yüzme havuzu projesinde onaylattık,bu projelerimiz tamamlandığında ilçemizdeki spor alanlarında genişleterek her gencimizin spor yapma olanağını arttırmış olacağız” dedi.

Bu güzel geceyi tertipleyen kulüp başkanlarımıza, yöneticilerine ve bizleri burada yalnız bırakmayan sizlere teşekkür ediyorum. Kulüplerimizde geçmiş dönemlerde görev alan büyüklerimize saygılarımı sunuyor aramızdan ayrılanları rahmetle anıyorum. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra çekilişler yapılarak kazananlara hediyeleri verildi. Ortaca Belediyespor ve Dalyan Belediyespor formaları açık arttırma sonunda 7,150 TL ye Akdeniz İnşaatın sahibi iş adamı Ramazan Keskine verildi.

Dayanışma gecesi Orkestra Piyano ve Saygın Şahin’in müzikleri ile gece devam etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!