MARMARİS MANŞET

DENİZ TİCARET ODASI’NDAN EĞİTİM

DENİZ TİCARET ODASI’NDAN EĞİTİM

Deniz Ticaret Odası (İMEAK) Marmaris Şubesi, Marmaris Kaymakamlığı ve Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün gayretleri ile; Marmaris İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ve 75.Yıl MTAL ile SS Anadolu Deniz Motorlu Taşıyıcıları Kooperatifleri Birliği arasında protokol imzalandı.

Toplantıya Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan,  Şube Müdürleri Can Akgül ve Fatih Karaaslan, İMEAK Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bağlı, Şube Müdürü Çağla Akkuş ve SS Anadolu Deniz Motorlu Taşıyıcıları Kooperatifleri Birliği’nden Coşkun Cengiz katıldı.

Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan bilgiye göre; Bozburun’dan sonra Marmaris’te de düzenlenecek eğitimler, 9 Mart 2020, Pazartesi itibariyle başlayacak olup eğitimler hakkında bilgi ve kayıt için S.S Marmaris Anadolu Deniz Motorlu Taşıyıcılar Birliği ile irtibata geçilecektir” dendi.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Marmaris Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bağlı: “Amacımız Marmarisimize daha iyi bir hizmet anlayışıyla çalışmak. Yat kaptanlığı, gemi adamları eğitimi, STCW ve denizde güvenlik kurslarına bütün üyelerimiz ve deniz severlerin katılmasınız bekliyoruz”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!