MARMARİS MANŞET

DEVA BODRUM ‘DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

DEVA BODRUM ‘DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Bodrum Kadın Politikaları Başkanı Emel Top başkanlığında Bodrum ilçe yönetiminden örnek davranış geldi.

Pandemi dolayısıyla zor durumda olan yardıma ihtiyacı olanlara bir nebze de olsa fayda sağlamak için Bodrum ilçe teşkilatı aralarında dayanışma oluşturarak gıda ve ihtiyaç malzeme topladı.

İhtiyaç sahiplerine verilmek üzere toplanan gıda ve ihtiyaç malzemeleri koliler halinde Kadın Politikalar başkanı Emel Tepecik, Teşklilat Başkanı Elvan Ayhan, Halkla ilişkiler Başkanı Ürfet Karatay tarafından Karaova muhtarı Muhammet Karademir’e teslim edildi.

Kadın Politikaları başkanı Emel Tepecik Yaptığı açıklama da Pandemi dolayısıyla arkadaşlarımızla toplanıp bir çalışma yaptık bunu yaparken düşündüğümüz tek şey komşusu aç yatarken tok uyuyamayan bir milletin evlatları olarak sorumluluğumuzu bir nebze de olsa yerine getirmekti. Bu çalışmalarımız hem teşkilatımız , hem de Bodrumlu merhametli ve hayır sever vatandaşlarımızın katılımıyla artarak sürecek dedi.

Bodrum İlçe Başkanı Mehmet Billorer yaptığı açıklama da; arkadaşlarımızın bu hassas davranışları beni çok mutlu etti. Bu çalışmlar diğer başkanlıklarımızın ve vatandaşlarımız ile bir çok konu da farkındalık yaratmak ve Bodrum’u kıyısal ve kırsalıyla buluşturup ahenk içinde çalışmalar yapacağız dedi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!