MARMARİS MANŞET

DP’Lİ ENGİNYURT KARACA’YI ZİYARET ETTİ

DP’Lİ ENGİNYURT KARACA’YI ZİYARET ETTİ

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve beraberindeki Demokrat Parti teşkilatları, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti. Ziyarette Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “Demokrat Parti hiçbir zaman tabela partisi olmamıştır” dedi. Enginyurt ziyarette Ak Parti hükümetine de sert eleştirilerde bulundu.

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, DP Muğla İl Başkanı İsmet Köse, CHP İlçe Başkanı Mehmet Demir, DP İlçe Başkanı Osman Buğdaycı, Fethiyeli siyasetçi Erdal Eroğlu ve eşi DP İlçe Başkan Yardımcısı Gonca Eroğlu ile demokrat parti üyeleri ziyarete katılım sağladı.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, kendisini ziyaret eden Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’u belediye binası önünde karşıladı. Karaca, Enginyurt’a çiçek takdim etti.

“CHP ve DP’nin yaptıklarını satıyorlar”
Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, “Göcek tünelini görüyorsunuz, giderken 11 TL gelirken 11 TL! AKP hükümeti, CHP ve DP’nin yaptıklarını yıllardır satıyorlar” dedi. Enginyurt konuşmasında Alim Karaca’ya da teşekkür ederek, “Fethiye’de olmaktan mutluluk duyuyorum. Türk devletinin birliğe ve beraberliğe ihtiyacı var. Ülkemizin ayrıştırmayan bir dile ihtiyacı var. Demokrat Parti olarak bu düşünceleri perçinlemek için buradayız. Bu milletin değerleriyle oynanmak isteniyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet yerle bir edilmek isteniyor. Bunların karşısında Türk Milleti olarak birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Laik, demokratik ve özgür bir Türkiye’yi hep birlikte gerçekleştirmeliyiz. Alim Başkanıma ve tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.

“Vekilimizi ağırlamaktan mutluluk duyduk”
Tüm misafirlerini makamında ağırlayan Karaca, “Sayın vekilim Türkiye’nin renkli bir simasıdır. Kendisi gerçekleri hiç gizlemeden konuşabilen bir insandır. Bugün heyetiyle birlikte bizleri ziyaret etti.  Sayın vekilime ve değerli ekibine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!