MARMARİS MANŞET

EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLER BU KERMESTE

EL EMEĞİ GÖZ NURU ÜRÜNLER BU KERMESTE

Marmaris Belediyesi ve Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin ortaklaşa çalışması sonucu düzenlenen kermese emekçi kadınlar büyük ilgi gösterdi.

Marmaris Saman İskelesinde düzenlenen kermeste çok sayıda kadın hem ürettikleri ürünlerle hünerlerini sergiliyor hem de aile ekonomisine katkı sağlıyor.  “Dünyayı Değiştiren Emektir” sloganıyla Marmaris Belediyesi ve Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin ortaklaşa çalışması sonucu ürettikleri el emeği göz nuru ürünlerin sergileneceği El Emeği Kermesine vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi.

.Kent Konseyi Kadın Meclisi başkanı İlkay Gözen “Her kesime hitap ediyoruz. Amacımız buradaki kadınları sosyal hayata katmak, meslek edindirmek hem ekonomik hem kültürel anlamda fayda sağlamak için zaman zaman eğitim veriyoruz, Bu eğitimleri meclisimizdeki üyelerimizle birlikte yapıyoruz. Gerçekten yapılan şeyler çok dikkat çekici emek vererek yapılan şeyler. Emeklerinin karşılığını alacaklarını ve diğer hanımefendilere de örnek olacaklarını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!