MARMARİS MANŞET

EVDE KAL, EVDE KAL, EVDE KAL!

Gökten ULUGERGERLİ

Yazarın şu ana kadar yazılmış 319 makalesi bulunuyor.

O kadar çok bu virüs ile bilgi var ki her saat insanın kafasını döndürüyorlar. Ya bu bilgileri yayanlar sadist insanlar herhalde. Eve kapan evde kal bir de saat başı kirli bilgiler. Neden kirli bilgiler diyeceksiniz?

Bir uzmanın söylediğini diğer uzman, artık ne derseniz deyin prof. olur konusunda uzman olur kim olursa olsun, çürütüyor. Bu nasıl bir iştir anlayan beri gelsin. Zaten evde kalmaktan bir sıkımlık kafamız kaldı onu da bu beyzadeler götürecek.

Neymiş efendim virüs 17 saat ölemiyormuş. Aldı mı seni bir düşünce. Daha bir saat evveline kadar bu virüsün nerelerde ne kadar yaşayabileceğini çok değişik uzmanlar dile getirmiş ve yayınlarda söylenmişti.

Havada duramıyor ve düştükleri yere göre bir kaç saat içinde işlevlerini yitiriyorlarmış. Buna inanmış bu durumu ben dâhil milyarlarca insan kabullenmiş idi.

Allahtan bu gün bir sözü gecen yetkili böyle bir durumun olmadığını, bahse konu edilen 17 günlük surenin, olay yeri incelemeleri yapılırken delil araması gibi yapılan incelemelerde söz konusu olabileceğini belirtti. Yani, incelenen olaylarda,  bu virüs kalıntılarının en fazla ölü olarak, 17 gün içerisinde bulunabileceği ifade eden bir görüş olduğunu belirtti elbette bizler de rahat bir nefes aldık.

Daha neler neler, kulağımızı kapasak güzlerimizle takip eder olduk bu salgını. Bu da bir nevi virüs olsa gerek.

Elbette her duyduğumuza inanmayacağız ama bu konuda gerçek bilgilere de nerelerden ulaşabileceğimizi de bilmiyoruz aslına bakarsanız. Bildiğimiz evde kal, evde kal, evde kal, elini yıka o kadar.

Umudumuz o dur ki ortalığı ne kadar velveleye verirlerse versinler, bu kadar az ve öz gösterebileceğimiz ve işin ana konusunu belirten bu iki tedbirlere uyarsak, bu musibetten kurtulabileceğimize inananlardanız.

YAZARIN SON YAZILARI
SECİM PERDESİ ARALANDI - 10 Mayıs 2021
TAM KAPANMA TAM ELEK - 3 Mayıs 2021
YOLLAR MÜHÜRLENDİ - 28 Nisan 2021
ABD VE SOYKIRIM - 24 Nisan 2021
SALGIN AKORT TUTMUYOR - 21 Nisan 2021
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!