MARMARİS MANŞET

Evren Mevlanaoğlu “ Oyun Bitti” MÜZİKSEVERLER İLE BULUŞTU

Evren Mevlanaoğlu “ Oyun Bitti” MÜZİKSEVERLER İLE BULUŞTU

Evren Mevlanaoğlu, çoçukluğundan beri müziğin içindeydi, ortaokul yıllarında müziği meslek edindi. Türkiye’de müzik yarışmalarının parladığı dönemde, Popstar’da güçlü sesi ile yarışmanın yıldız adaylarındandı fakat süpriz bi şekilde elendi.

Değerli müzik eleştirmeni Naim Dilmener, Eleştirmenin Günlüğü isimli kitabında Evren Mevlanaoğlu’dan şu şekilde bahsetmektedir ; “ İlginç bir ses ve gırtlağa sahip Evren’i, yarışma zamanı ben İtalyanların Gianna Nannini’lerine benzetmiştim. Galiba da pek yanılmamışım; Evren’in vokalinde Nannini etkisi hakikaten var. Kötü bir şey mi bu? Değil. Şarkı söylemeyi bilenlerin sayısı parmakla gösterilecek kadar az genç kuşak şarkıcıların içinde; Evren’in kendi kuşağındaki “çoçuk”lar gibi söyleyeceğine Nannini gibi söylesin”

Popstar’ın ardından Evren Mevlanaoğlu müzik hayatına canlı performanslar ile devam etti.

Evren Mevlanaoğlu, güçlü sesi ile daha önce Sertab Erener’in yorumladığı “Oyun Bitti “’nin günümüze uygun soundu ile tekrar sevenlerine merhaba diyor.

Evren Mevlanaoğlu’nun ,Oyun Bitti isimli çalışmasının söz ve müziği, sayısızca eserde imzası olan Sezen Aksu’ya aittir .

Kayıtları, Ont Music Network Center’da tamamlanan şarkının düzenlemesi Tansel Doğanay tarafından yapılmıştır. Oyun Bitti’nin klibi yine Tansel Doğanay tarafından, İztuzu, Köyceğiz ve Sülüngür Gölü’nde çekilmiştir.

23 Nisan Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini alan Oyun Bitti’yi dinlerken, Evren Mevlanaoğlu’nun güçlü ve renkli sesini fark edeceğinize eminiz.

Evren Mevlanaoğlu, Oyun Bitti’nin hemen ardında yeni teklisi için çalışmalarına başladığını

sosyal medya hesaplarında, sevenlerine duyurmaya başladı.

Müzik hayatınızdan hiç eksik olmasın

Evren Mevlanaoğlu ile röportaj ve canlı yayın istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Evren Mevlanoğlu – “ OYUN BİTTİ “ yi tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!