MARMARİS MANŞET

FETHİYE BELEDİYESPOR’UN KÜREKÇİLERİ SAPANCA’DAN BAŞARIYLA DÖNÜYORLAR

FETHİYE BELEDİYESPOR’UN KÜREKÇİLERİ SAPANCA’DAN BAŞARIYLA DÖNÜYORLAR

Fethiye Belediyespor’un kürek branşındaki sporcular, Türkiye Kürek Federasyonu faaliyet programında yer alan ve 07-08-09 Ağustos 2020 günlerinde Sapanca’da yapılan “Gençler Türkiye Kupası Kürek Yarışları”nda Fethiye’yi başarıyla temsil ettiler.

Kürek Şubesi sorumlusu Nasuf Dinçer’in liderliğinde Türkiye Kupası kürek yarışlarına 8 yarışmacı ve 6 ekip olarak katılan Fethiye Belediyespor’un tüm sporcuları final yarışlarına katılma hakkı elde ettiler.

Fethiye Belediyespor kürek takımı küçük kızlar 2x ekibi ile yıldız kızlar 4x ekibi yarışlarında bronz madalya kazandılar. Böylelikle küçük kızlar kategorisinde Fethiyeli sporcular aldıkları puanlarla 3. kupalarını Fethiye’ye kazandırmış oldular.

“Gençler Türkiye Kupası Kürek Yarışları”nda alınan sonuçlar şu şekilde yer aldı;

Küçük Kızlar 2x Elif Eylül Coşkunkurt – Elif Türkan bronz madalya, Yıldız Kızlar 4x Gülümser Kocaman – Sena Sidar Akı – Fatoşgül Kuşçu – Kumsal Ulaş bronz madalya, D.K. Kadınlar 1x Fatmahanım Gökçe Dördüncü, D.K. U-19 Kadınlar Sude Teke Dördüncü, Yıldız Kızlar 2x Gülümser Kocaman – S.Sidar Akın Beşinci, Genç Kızlar 2x Gülümser Kocaman – S.Sidar Akın Beşinci

Fethiye Belediyespor Kürek Şubesi sorumlusu Nasuf Dinçer yaptığı kısa açıklamada “gelecekte umut vaat eden bu genç kürekçilerin spor yapmaları için desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanı Alim Karaca başta olmak üzere Belediyespor yönetimine, okul müdürlerine ve öğretmenlerine, ailelerine  ayrı ayrı teşekkür ettiğini, daha sağlıklı nesiller ve daha aydınlık bir gelecek için çalışmalarını bundan sonra da şevkle ve azimle sürdüreceklerini” belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ