MARMARİS MANŞET

Fethiyeli gençlerden İzmir için anlamlı destek

Fethiyeli gençlerden İzmir için anlamlı destek

Fethiye Belediyesi, ‘dayanışma yaşatır’ sloganıyla İzmir’de meydana gelen 6.6. şiddetindeki deprem sonrası mağdur olan vatandaşlara destek için yardım kampanyası başlatmıştı. Kampanyaya destek vermek isteyen Fethiyeli gençler, sosyal medya üzerinden bir araya gelerek, İzmir’deki vatandaşlar için topladıkları ürünleri Fethiye Belediyesi’ne teslim ettiler.

Karaca’yı ziyaret ettiler
Toplanan çok sayıdaki yeni ürünü, İzmirli vatandaşlar için toplayan gençler, ürünlerin tamamını Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne teslim ettiler. Gençler bu anlamlı çalışmanın ardından Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret ettiler. Karaca’ya ziyarete Çağıl Arıcan, İrem Sude Ulaş, Zeynep İrem Şeyda, Reyhan Kilitci, Ayça İrem Öğütveren, Bulut Çırpan, Ömer Erol katılım sağladı. Samimi ortamda geçen ziyarette misafirlerini makamında ağırlayan Karaca, duyarlılıklarından dolayı Fethiyeli gençlere ve bu organizasyona destek veren herkese teşekkür etti.

İzmir’e neler gidecek?
İzmir’deki depremzedelere ulaştırmak üzere; kuru gıda, kıyafet, çocuk maması, battaniye, çocuk bezi, kadın pedi, mendil, oyuncak, ısınma ve ilk yardım gereçleri gibi acil ihtiyaç malzemeleri Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda toplanmaya devam ediliyor. Covid-19 salgını nedeniyle kullanılmış malzemeler kabul edilmiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!