MARMARİS MANŞET

GAZETEMİZ 14 YAŞINDA

Marmaris’te 18 Ekim 2006 tarihinden buyana gücünü halktan alarak ilkelerinden taviz vermeyen Marmaris Manşet Gazetemiz bugün 14 yaşına ulaştı.

GAZETEMİZ 14 YAŞINDA

Marmaris’te 18 Ekim 2006 tarihinden buyana gücünü halktan alarak ilkelerinden taviz vermeyen Marmaris Manşet Gazetemiz bugün 14 yaşına ulaştı.

18 Ekim 2006 tarihinde yayın hayatına başladığı günden beri Marmaris’te her gün gündemi belirleyen özel haberleri ile Basın Meslek İlkeleri ölçüsünde haber yapmayı kendine ilke edinen gazetemiz aynı çizgide yayın hayatına devam ediyor.

Marmaris Manşet Gazetesi’nin 14. yıla ulaşmasının Marmarisli okurlarımızın başarısı olduğunu kaydeden gazetemizin imtiyaz sahibi Arif Çataroğlu, son yıllarda giderek artan ekonomik sıkıntılara rağmen okurların da desteği ile bugüne kadar ayakta kalmayı başardıklarını ifade etti. Çataroğlu, “ Gazetemiz bu zor koşulları okurlarımızın da desteği ile aşıyor. Bu kapsamda bizlere destek veren tüm okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Marmaris adına gazetemiz olarak büyük bir eksikliği tamamladığımızı inanıyoruz. Onun için gurur ve onur dolu anlamlı bir güne ulaşmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Marmaris Manşet 14 yıl önce hangi amaçlar ve gazetecilik ilkeleriyle yayın hayatına başlamışsa, bugünde aynı amaç ve ilkelerle yayınına devam etmektedir. Bizleri bu 14 yıla ulaştıran güç; tarafsız, bağımsız, özgür gazetecilik anlayışıdır. 14 yıldır gazetemizi takip eden tüm abone ve okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.

Gazetemiz her geçen gün kalitesini arttırarak okur gazetesi olma yolunda büyük bir yol kat etmiştir. Marmaris’te okurlarımızın güvenini kazandığımızı ve gazetemizi eline alan herkesin farklılığı gördüğü bir gazetenin Marmaris’e kazandırılmasından çok mutluyum. İlk günden bu yana, gazetemize emek veren ve bir birinden değerli tüm arkadaşlarımıza minnet ve şükranlarımızı sunuyor, mizanpajından, dağıtımına kadar emeği geçen tüm arkadaşlarımızı da tebrik ediyoruz. Nice 14’üncü yıllarda görüşmek üzere tüm Marmaris Manşet ailesi adına okurlarımıza saygılarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!