MARMARİS MANŞET

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ İLMAN” YURTLARIMIZ GERÇEK SAHİPLERİ GENÇLERİMİZİ BEKLİYOR”

GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ İLMAN” YURTLARIMIZ GERÇEK SAHİPLERİ GENÇLERİMİZİ BEKLİYOR”

Muğla’da karantina döneminde yurt dışından gelen vatandaşlarımıza çok önemli hizmet veren Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı öğrenci yurtları yeni döneme hazırlanıyor.
Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını döneminde yurt dışından gelen vatandaşları 14 gün boyunca misafir eden Muğla öğrenci yurtları yeni Eğitim Öğretim dönemine hazırlanıyor.
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Korona virüs dolayısıyla Muğla öğrenci yurtlarında yurt dışından gelen 3 grup halinde toplam 512 Vatandaşımızı 14 Gün boyunca misafir etmişti.Muğla’da Yurtlarda kalan vatandaşlar verilen hizmetlerden memnun kaldıklarını ifade ederek ayrılmışlar,Devletimize minnet duygularını belirterek öğrencilerden helallik isteyen mektuplar bırakmışlardı.
Karantina sonrasında tüm yurtlar ilaçlanıp dezenfekte edildi.Bakım onarım çalışmaları tamamlanarak gençler için hazır hale getirildi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman yapılan hazırlıklar ile ilgili yaptığı açıklamada; “Muğla Erkek Öğrenci Yurdu ve Milli Piyango Yurtlarımızda yurt dışından gelen 3 grup halinde toplam 512 vatandaşımızı tüm Koronavirüs tedbirlerini alarak 14 gün boyunca karantinada en güzel şekilde misafir ettik. Misafirlerimizin barınma, yemek ve temizlik hizmetlerini eksiksiz olarak yerine getirildi. Ayrıca Fethiye, Ortaca ve Milas Yurtlarımızda Sağlık Personeli ve Adalet Bakanlığı Personelini misafir ettik.Yurtlarımız bu dönemde milletin evi olarak çok önemli bir misyon üstlendi.
Karantinada 14 Gün boyunca misafir ettiğimiz vatandaşlarımızla yurtlarımızın bahçelerine hatıra fidanları diktik. Ayrıca fidan hediye ederek sağlıklı bir şekilde memleketlerine uğurlandık. Misafirlerimiz Devletimize ve Milletimize minnettar olduklarını söyleyerek yurtlarımızdan ayrıldılar.
Karantina sonrasında tüm yurtlarımızı ilaçlayıp dezenfekte ettik. Boya, badana bakım onarım çalışmaları yapıldı. Bahçelerimizin bakımı yapıldı. Tüm hazırlıklarımız tamamlandı. Çalışmalarda büyük özveri gösteren tüm çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Biz hazırız Yurtların geçek sahipleri olan gençlerimizi bekliyoruz.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!