MARMARİS MANŞET

GÖKMEN’DEN VATANDAŞLARA MASKE

GÖKMEN’DEN VATANDAŞLARA MASKE

AK Parti Marmaris İlçe Başkanı ve ekibi birçok yerde maske dağıtımı yaptı

İlk etapta eczanelere maske desteğinde bulunan AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, ikinci etap maske dağıtımını da gerçekleştirdi. Gökmen, ikinci etapta Çetibeli Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret ederek ilk günden beri özveri ile görev başında olan askeri personele maske dağıttı.

Covid-19 salgını devam ederken, vatandaşların en önemli koruyucu ekipmanlarından biri olan maskelerin devletimiz tarafından vatandaşlara ulaştırıldığını söyleyen AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, “Bizler de AK Parti Marmaris İlçe Teşkilatı olarak basın mensuplarımız ve kolluk kuvvetlerimiz başta olmak üzere bu dönemde özveri ile çalışmak zorunda olan arkadaşlarımıza maske desteğinde bulunmaya çalışıyoruz. Covid-19’u önlem alarak birlik beraberlik içinde yeneceğiz” diye konuştu.

BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE YENECEĞİZ

İlçe Başkanı Gökmen 2. etap temin ettiği maskelerin ilkini sosyal medya da gördüğü sürekli tedavi için hastaneye giden lösemi hastası çocuğu olan bir aileye ulaştırdı. Ardından Çetibeli Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret ederek ilk günden beri özveri ile görev başında olan askeri personele maske dağıttı.

Göreve başladığı günden itibaren tedbirlerini alarak sosyal mesafe kurallarına uyarak olabildiğince çalışmalarına devam eden Başkan Gökmen balkonlardan kendisine seslenip maske isteyen vatandaşlara da maske dağıttı ve maske almak isteyenlerin izleyeceği yolu, bu dönemde devletin destek paketlerini anlattı. Gökmen “Hedefimiz herkese ulaşmak, biz durmak yok yola devam diyerek yürüyoruz. Sosyal medyada ki bilgi kirliliğinden insanları uzaklaştırıp bire bir devletin sağladığı imkanları anlatıyoruz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!