MARMARİS MANŞET

GÜRÜN: AMACIMIZ KALİTELİ HİZMET

GÜRÜN: AMACIMIZ KALİTELİ HİZMET

Muğla’da Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları istişare toplantısı için Marmaris’te bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundular. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün; “Bu toplantımızda belediye, belediye mevzuatı, yeni değişiklikler, bazı mevzuatla ilgili yaşadığımız çelişkilerin nasıl çözülmesi ile ilgili birbirimizle ve uzmanımız vasıtası ile burada bilgilenme yapıyoruz. Halkımıza en az hata ile en fazla kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Amacımız bu” dedi.

Marmaris Belediyesi’nin e sahipliğinde Elegance Otel’de düzenlenen toplantıya Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve Fethiye Belediye Başkanı Âlim Karaca katıldı.

Toplantının açılışında ev sahibi olarak konuşan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Muğla’da CHP’li belediye başkanları olarak daha önce Datça ve Fethiye’de istişarede bulunduklarını belirterek, “ Toplantımızın bu seferki durağı Marmaris olacak. Muğla Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Osman Can Yenice, yeni çıkan mevzuatlar hakkında bilgilendirmede bulunacak. Tecrübeli büyüklerimizden eksikliklerimize dair tespitler yapılacak. Bu toplantının belediyelerimiz için çok verimli geçtiğini söyleyebilirim” dedi.

“AMACIMIZ KALİTELİ HİZMET”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün konuşmasına, bu misafirperverliğinden dolayı belediye başkanı Mehmet Oktay’a teşekkür ederek başladı. Gürün, “Bu toplantı eşli bir toplantı. Bu toplantılarımızda eşlerimizde bir araya geliyor. Marmaris’e Cuma günü giriş yaptık. Başkanlar olarak bizler burada toplanırken onlarda kendi aralarında toplanıyor. Bu toplantımızda belediye, belediye mevzuatı, yeni değişiklikler, bazı mevzuatla ilgili yaşadığımız çelişkilerin nasıl çözülmesi ile ilgili birbirimizle ve uzmanımız vasıtası ile burada bilgilenme yapıyoruz. Halkımıza en az hata ile en fazla hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Amacımız bu. Günün yoğunluğu içerisinde boğuşan belediye başkanları olarakta sosyal olarak bir araya gelmiş oluyoruz. İlçelerimizle ilgili problemleri de karşılıklı sohbet ederek ortak çözümler aramamız çok yararlı oluyor. Bunu belli aralıklarla tekrarlıyoruz.

Daha önceki toplantıda hangi konuda bilgi alalım diye konuyu belirliyoruz. Bugün için belirlediğimiz konularda da üstadımız olan Osman Can Yenice bize mevzuatı tekrar anlatacak. Bunun dışında da her türlü yaşamakta olduğumuz sorunu ortaya koyup birbirimizden bilgi alarak olabildiğince düzgün bir şekilde hizmet vermeyi ve kaliteli hale getirmeye çalışıyoruz.

“MUĞLA İÇİN BİRLİKTE ÇABALIYORUZ” Bundan 15 gün öncede bizim organize ettiğimiz davet ile  7 milletvekilimiz, partilerimizin il başkanları, 13 belediye başkanımızın kabul ettiği bir toplantı düzenledik. Bu toplantılar Türkiye genelinde sık rastlanan toplantılar değildir. Bu toplantımızda büyükşehir olarak sorunlarımızı ortaya koyduk. Bu sorunlarımızı muhalefeti ve iktidarı ile birlikte parlamentoda birlikte çözüm arayacağız. Birlikte Muğla adına çaba sarf ettiğimiz güzel bir toplantı oldu”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!