MARMARİS MANŞET

GÜZEL İNSANLAR SİZİİİ

Güven Karabenli

Yazarın şu ana kadar yazılmış 14 makalesi bulunuyor.

Bazı insanlar şanslıdır güzel doğarlar mayaları güzeldir. Bu gibilere mayası güzel, helal süt emmiş derler Anadolu’da.

Bazı insanlar doğuştan şansızdır. Onlara ise mayası bozuk sütü bozuk derler Anadolu’da. Bu garipler ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü güzelleşemezler.

Yaşamda her iki türle de karşılaşırsınız.

Ben hayatım boyunca güzel insan olmaya, güzel insanlarla olmaya çalıştım. Kötüler yoluma çıkmadı mı? Tabi ki çıktı. Az da olsa karşılaştım onlarla da. .Canları sağ olsun. Allah ne muratları varsa versin. Bana izlediğim yolun ne kadar doğru olduğunu gösterdiler.

Genellikle çok güzel dostlarım, arkadaşlarım, sevgililerim oldu benim. Çok şanslıydım Allah sonunda bırakın güzelliği bir melek nasip etti bana, yeşil gözlü kadını verdi.

Önceden de yazdığım kitaplarım vardı benim. Ama yeşil gözlü kadını kaybettikten sonra deliler gibi yazm aya başladım. Duygularımı , acılarımı’, mutluluklarımı bire bir, paylaştım.

Ve binlerce güzel insanla, sizlerle tanıştım.Yazdıklarıma ilgi gösterdiniz, okudunuz, yorumlar yaptınız, duygularımı paylaştınız, ellerimi tuttunuz yıllarca bırakmadınız. Benimle güldünüz ağladınız da.

Şu son kazayı geçirip sizlere yazdıktan sonra bine yakın “geçmiş olsun” mesajı aldım sizlerden. Neler, ne yöntemler, ne ilaçlar önerdiniz hatta evime kadar gelip tedavimle ilgilenmeyi teklif ettiniz. Ne güzel insanlarsınız siz. Ne şanslı biriyim ben.

Hepinize ayrı ayrı yazıp teşekkür etmek istedim ama yapamadım özür diliyorum.

Buradan tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bana sahip çıktınız.

Haydi burada bir Sivas, Kayseri karışımı deyim kullanayım.

“Kurban olurum, ağzınızı yerim sizin ben”.

Günaydın hepinize. Ben iyiyim’ toparlandım. Kendime laylon muska yazdım. Artık nazar değmez.

Allah’a emanet olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ