DAHA SICAK OLACAK!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Muğla bölgesinde 25 Temmuz’a kadar hava sıcaklığının mevsim normallerinin 4-6 derece üzerinde seyredeceği uyarısında bulundu.

Ercan  Arslan
Ercan Arslan Tüm Haberleri

Me­te­oro­lo­ji 4. Bölge Mü­dür­lü­ğü Bölge Tah­min ve Uyarı Mer­ke­zin­den ya­pı­lan açık­la­ma­da, “Ya­pı­lan son me­te­oro­lo­jik de­ğer­len­dir­me­le­re göre hava sı­cak­lık­la­rı­nın bu­gün­den iti­ba­ren hafta bo­yun­ca böl­ge­miz­de sahil ke­si­min­de mev­sim nor­mal­le­ri­nin 4 ila 6, iç ke­sim­ler­de ise 2 ila 4 de­re­ce üze­rin­de sey­re­de­ce­ği tah­min edil­mek­te­dir. Hafta bo­yun­ca özel­lik­le sahil ke­si­min­de et­ki­li ol­ma­sı bek­le­nen sıcak hava ne­de­niy­le, öğle sa­at­le­rin­de (11 ile 16 sa­at­le­ri ara­sın­da) başta yaş­lı­lar, ço­cuk­lar ve kro­nik ra­hat­sız­lı­ğı olan va­tan­daş­la­rı­mı­zın sıcak çarp­ma­sı­na karşı dik­kat­li ve ted­bir­li ol­ma­la­rı önem arz et­mek­te­dir” de­nil­di. 

19 Tem 2022 - 17:29 - Gündem --- Okunma

Muhabir  Ercan Arslangöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Marmaris Manşet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmaris Manşet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Marmaris Manşet Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Marmaris Manşet Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Marmaris’in ihtiyacı olan öncelikli okul hangisidir?