DYP MARMARİS’TE MEHMET ALİ ÇALIK DÖNEMİ

Doğru Yol Partisi (DYP)  Genel Merkez kararı ile Marmaris İlçe yönetimini görevden alarak yerine Mehmet Ali Çalık’ı atadı. Doğru Yol Partisi Genel Merkez kararının kendisine ulaşması ile birlikte ilçe yönetimini oluşturan Marmaris İlçe Başkanı Mehmet Ali Çalık protokol ziyaretlerine de başladı.

Doğru Yol Partisi (DYP)  Genel Merkez kararı ile Marmaris İlçe yönetimini görevden alarak yerine Mehmet Ali Çalık’ı atadı.

Doğru Yol Partisi Genel Merkez kararının kendisine ulaşması ile birlikte ilçe yönetimini oluşturan Marmaris İlçe Başkanı Mehmet Ali Çalık protokol ziyaretlerine de başladı. Önceki gün Marmaris Orman İşletme Müdürlüğü, Marmaris Belediyesi, işadamı Serkan Yazıcı ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyaret etti. Dünde Marmaris Kaymakamlığına ve CHP Marmaris İlçe Başkanlığına ziyaret etti.

Başkan Çalık, “ DYP çatısı altında mücadelemize devam edeceğiz. Genel Başkanımız Av.Çetin Özaçıkgöz ile aynı yolda yürümekten onur duyarım. Marmaris’te tekrar partimizin bayrağını burçlara dikmek için mücadele edeceğiz. Allah çıktığımız bu yolda bizi mahcup etmesin” dedi.

Marmaris İlçe Yönetimi

Başkan Mehmet Ali Çalık

Teşkilat Başkan Yardımcısı: Tugay Toksöz

Sosyal Politikalar Başkanı: Ali Aktu

Mali ve İdari İşler Başkanı: Ali Karaosman

Tanıtım ve Medya Başkanı: Gürcan Karaosman

Yönetim Kurulu: Armağan Uzun

23 Tem 2020 - 10:07 - Gündem --- Okunma