Bilmiş Çocuk her ay sizlerle

İçmeler Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı, bundan böyle her ay Bilmiş Çocuk Dergisi’ni bilime meraklı çocuklarla buluşturacak. 8 bin metrekarelik açık, 250 metrekarelik kapalı alanı, bilmiş ev, bilmiş bahçe, botanik park gibi bölümleriyle çocuklara eğlenceli ve bilim dolu vakitler sunan İçmeler Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı yeni bir çalışmaya başladı.

İçmeler Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı, bundan böyle her ay Bilmiş Çocuk Dergisi’ni bilime meraklı çocuklarla buluşturacak.

8 bin metrekarelik açık, 250 metrekarelik kapalı alanı, bilmiş ev, bilmiş bahçe, botanik park gibi bölümleriyle çocuklara eğlenceli ve bilim dolu vakitler sunan İçmeler Atatürk Bilim ve Eğitim Parkı yeni bir çalışmaya başladı. Koronavirüs salgını nedeniyle faaliyetlerini online sisteme taşıyan Park, şimdi de Bilmiş Çocuk Dergisi ile evlere konuk olacak. Eğlenceli ve öğretici içeriğiyle ayda bir yayınlanacak olan derginin ilk sayısı çocukların büyük beğenisini kazandı.

Derginin önsözünde çocuklara seslenen Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Belediyemizin İçmeler Bilim ve Atatürk Parkı bundan böyle her ay sizleri Bilmiş Çocuk Dergisi’yle buluşturacak. Bu yayınımız sizleri daha fazla okumaya, daha fazla araştırmaya yöneltecek.” diye konuştu.

03 May 2021 - 19:35 - Gündem --- Okunma