BAŞIN SAĞOLSUN MUĞLA

Muğlalı polis memuru Cengiz Kuloğlu görev yaptığı Eskişehir’de meydana gelen trafik kazası sonrası şehit oldu. Kaza, dün öğle saatlerinde Eskişehir-Seyitgazi yolu Eskişehir Teknik Üniversitesi girişinde meydana geldi. Kazada Mustafa Aşan ve Cengiz Kuloğlu yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen sağlık görevlilerince ilk müdahalesi yapılan polis memurları daha sonra Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde kaldırılarak tedaviye alındı.

Muğlalı polis memuru Cengiz Kuloğlu görev yaptığı Eskişehir’de meydana gelen trafik kazası sonrası şehit oldu. Kaza, dün öğle saatlerinde Eskişehir-Seyitgazi yolu Eskişehir Teknik Üniversitesi girişinde meydana geldi. Kazada Mustafa Aşan ve Cengiz Kuloğlu yaralandı. Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen sağlık görevlilerince ilk müdahalesi yapılan polis memurları daha sonra Yunus Emre Devlet Hastanesi’nde kaldırılarak tedaviye alındı.

Emekliliğine 2 yıl kalmıştı

Yaralılardan 28 yıllık polis memuru olan evli ve 1 çocuk babası Cengiz Kuloğlu ise yoğun bakıma alınmıştı. Öğle saatlerinde doktorların tüm müdahalesine rağmen Cengiz Kuloğlu hayatını kaybederek şehit oldu. Emekliliğine 2 yıl kaldığı öğrenilen polis memurunun şehit haberi kentte üzüntüyle karşılandı. Kuloğlu için İl Emniyet Müdürlüğü önünde saat 17.00’da uğurlama töreni yapılacağı ve cenazesinin memleketi Muğla’ya gönderileceği belirtildi. Kazada yaralanan diğer polis memuru Mustafa Aşan’ın ise tedavisinin ardından hastaneden taburcu olduğu kaydedildi.

Üzüntümüz çok büyük

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı yayınladığı taziye mesajında, ”Eskişehir Tepebaşı İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memuru hemşehrimiz Cengiz Kuloğlu’nun görev dönüşü geçirdiği trafik kazasında şehit olduğunu üzülerek öğrendim. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağolsun” sözlerine yer verdi.

13 Tem 2020 - 16:21 - Gündem --- Okunma