Muhtarlarımızla uyum içindeyiz

Muhtarlarla bir araya gelen Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Muhtarlarla uyum içinde çalışıyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan tüm mahallelerimize hizmet götürüyoruz” dedi. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, muhtarlarla bir araya geldi. İçmeler Hizmet binasında düzenlenen toplantıda ihtiyacı olan muhtarlara yazıcı hediye edildi.

Muhtarlarla bir araya gelen Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Muhtarlarla uyum içinde çalışıyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan tüm mahallelerimize hizmet götürüyoruz” dedi.

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, muhtarlarla bir araya geldi. İçmeler Hizmet binasında düzenlenen toplantıda ihtiyacı olan muhtarlara yazıcı hediye edildi.

Burada yaptığı konuşmada pandemi nedeniyle tüm dünyanın farklı bir dönemden geçtiğini söyleyen Belediye Başkanı Oktay, “Hep birlikte mücadele ederek bu günlere kadar geldik. Hizmet yönünde de hiçbir zaman standartların altına düşmedik. Vatandaşlarımıza gerekli hizmetleri ulaştırmak için çalıştık. Gerçek anlamda olumsuzluklar olmasına rağmen hiçbir şeyi bahane etmeden kendi iş programımız çerçevesinde ilçemizin tüm bölgesine hizmet ulaştırmaya çalıştık. Bunda sizlerin de büyük katkıları var. Bir kez daha sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

“Uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz” diyen Oktay, “Gücümüz yettiği oranda çiftçilere, esnafa destek oluyoruz. Üreten insanların mağdur olmaması çok önemli. Bu şekilde yaklaştık ve çözüm üretme gayreti içinde olduk” ifadesini kullandı. Muhtarlar da yapılan çalışmalarla ilgili Başkan Oktay’a teşekkür etti. Toplantının sonunda muhtarlık binasında yazıcı ihtiyacı olan muhtarlara yazıcı hediye edildi.

31 May 2021 - 15:01 - Gündem --- Okunma