‘DEVA’ OLMAYA GELİYORUZ

DEVA Partisi Muğla İl Başkanlığı Marmaris'te oluşturacağı teşkilatlanma öncesi partililerle bir araya gelip tanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirdi. DEVA Par­ti­si Muğla ve il­çe­le­rin­de teş­ki­lat­lan­ma­ya devam edi­yor. Parti ilde ör­güt­len­dik­ten sonra ilk top­lan­tı­sı­nı Mar­ma­ris’te bir otel­de ger­çek­leş­tir­di.

DEVA Partisi Muğla İl Başkanlığı Marmaris’te oluşturacağı teşkilatlanma öncesi partililerle bir araya gelip tanışma ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.

DEVA Par­ti­si Muğla ve il­çe­le­rin­de teş­ki­lat­lan­ma­ya devam edi­yor. Parti ilde ör­güt­len­dik­ten sonra ilk top­lan­tı­sı­nı Mar­ma­ris’te bir otel­de ger­çek­leş­tir­di. Top­lan­tı­ya DEVA Par­ti­si Muğla İl Baş­ka­nı Tolga Kes­kin, İl Baş­kan Yar­dım­cı­sı Ci­han­gir Aygün, Teş­ki­lat Baş­ka­nı Ali Durna ve par­ti­li­ler ka­tıl­dı.

İl Baş­ka­nı Tolga Kes­kin yap­tı­ğı açık­la­ma­da, ‘’Diğer il­çe­le­ri­miz­de ol­du­ğu gibi Mar­ma­ris’te de teş­ki­lat­la­nı­yo­ruz. Bunun ön­ce­sin­de par­ti­li­le­ri­miz­le bir araya ge­le­rek hem ta­nış­ma hem fikir alış­ve­ri­şi yapma fır­sa­tı bul­duk. Öyle zan­ne­di­yo­rum ki çok kısa bir süre içe­ri­sin­de Mar­ma­ris’te teş­ki­lat­lan­ma­mı­zı ta­mam­la­ya­ca­ğız’’ dedi.

Par­ti­nin ta­ma­men gö­nül­lü­ler­den oluş­tu­ğu­nu ifade eden Kes­kin söz­le­ri­ne şöyle devam etti; ‘Bu­ra­da bu­lu­nan gö­nül­lü ar­ka­daş­la­rı­mı­za daha ye­ni­le­ri­ni ek­le­ye­rek daha güçlü ve is­tik­rar­lı bir Tür­ki­ye için var gü­cü­müz­le ça­lı­şa­ca­ğız. Yö­ne­tim­de ve ya par­ti­mi­zin hangi ka­de­me­sin­de görev almak is­te­yen gö­nül­lü­le­ri­miz varsa bi­zim­le ile­ti­şi­me geç­me­le­ri ye­ter­li­dir. Ayrım yap­mak­sı­zın tüm va­tan­daş­la­rı­mı­zı par­ti­mi­ze davet edi­yo­rum’

DEVA Par­ti­si Muğla Teş­ki­lat Baş­ka­nı Ali Durna ise ül­ke­nin iyi yö­ne­til­me­di­ği­ne dik­kat çe­ke­rek, ‘”Şu an­da­ki hü­kü­met ha­zi­ne­yi tü­ket­ti, kasa boş. Ülke borç ba­ta­ğı­na ba­tı­yor. Doğ­ma­mış ço­cuk­la­rı­mı­za kadar mem­le­ke­ti borç­lan­dır­dı­lar. So­ru­yo­rum on­la­ra; vic­da­nı­nız sız­la­ma­dan nasıl çar­çur edi­yor­su­nuz bu mil­le­tin kay­nak­la­rı­nı? Nasıl har vurup har­man sa­vu­ru­yor­su­nuz? Hiç mi durup dü­şün­mü­yor­su­nuz? Bun­lar yö­ne­te­mi­yor­lar, hal­kı­mı­zın onuru ile oy­nu­yor­lar. Bu yö­ne­tim an­la­yı­şı ile Tür­ki­ye’nin so­run­la­rı­nı çöz­mek müm­kün değil” dedi.

Durna, ‘”Ül­ke­de öz­gür­lük­ler as­kı­ya alır­sa­nız, insan hak­la­rı­nı as­kı­ya alır­sa­nız, de­mok­ra­si­yi as­kı­ya alır­sa­nız, ek­me­ği de as­kı­ya koy­mak zo­run­da ka­lır­sı­nız. Artık bu mil­let için ya­pa­cak hiç­bir şe­yi­niz kal­ma­mış de­mek­tir. Çözüm öne­ri­le­ri­niz kal­ma­mış de­mek­tir. Artık gitme vak­ti­niz de yak­la­şı­yor de­mek­tir’’ ifa­de­le­ri­ni kul­lan­dı.

Yakın bir za­man­da DEVA Par­ti­si Genel Baş­ka­nı Ali Ba­ba­can’ın Muğla’ya ge­le­ce­ği­ni de bil­di­ren Durna, par­ti­ye des­tek çağ­rı­sın­da bu­lun­du.

28 Eki 2020 - 10:57 - Gündem --- Okunmagöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Marmaris Manşet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmaris Manşet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Marmaris Manşet Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Marmaris Manşet Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Marmaris’in ihtiyacı olan öncelikli okul hangisidir?