Marmaris Rotary Kulübü’nün yeni dönem Başkanı Olcay Erbay

Olcay Erbay, görevi önceki başkan Ozan Eryavuz’dan düzenlenen törenle teslim aldı. Uzunyalı Sahili’ndeki “Alibey Finedining” adlı restoranda dün akşam gerçekleşen devir teslim törenine, kulübün üyeleri ve eşleri katıldı. Katılımcıları tek tek tanıtan Ozan Eryavuz, yönetim kurulu üyelerine, kendisinden önceki dönemlerde başkanlık yapanlara, kulübe katkı sağlayanlara ve yeni üyelerine birer teşekkür plaketi verdi.

Olcay Erbay, görevi önceki başkan Ozan Eryavuz’dan düzenlenen törenle teslim aldı.

Uzunyalı Sahili’ndeki “Alibey Finedining” adlı restoranda dün akşam gerçekleşen devir teslim törenine, kulübün üyeleri ve eşleri katıldı.

Katılımcıları tek tek tanıtan Ozan Eryavuz, yönetim kurulu üyelerine, kendisinden önceki dönemlerde başkanlık yapanlara, kulübe katkı sağlayanlara ve yeni üyelerine birer teşekkür plaketi verdi. Eryavuz, görevini teslim etmeden önce yaptığı konuşmada, kulüplerinin Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda, başta eğitim olmak üzere sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirdiğine işaret etti, kendilerinin de bu anlayış içerisinde faaliyet gösterdiklerini belirtti.

Eryavuz, konuşmasının ardından görevini Olcay Erbay’a teslim etti.

Geçmiş dönem başkan ve yöneticilerine bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Erbay ise, topluma faydalı faaliyetlerde bulunarak, kulüplerini en iyi şekilde temsil etmeye çabalayacaklarını söyledi.

20 Tem 2020 - 14:50 - Gündem --- Okunma