Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Marmaris’te incelemelerde bulundu

Kültür ve Turizm Bakan Yarımcısı Ahmet Misbah Demircan hafta sonunda Marmaris’te incelemelerde bulundu. Bayram tatilinin son günlerinde Marmaris’te bulunan Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Turizm Bakanlığına ait İçmelerde yapılmış olan halk plajını İl Müdürü Dr. Zekeriya Bingöl ve AK parti İl Başkanı Kadem Mete ile birlikte yerinde incelemelerde bulundu.

Kültür ve Turizm Bakan Yarımcısı Ahmet Misbah Demircan hafta sonunda Marmaris’te incelemelerde bulundu.

Bayram tatilinin son günlerinde Marmaris’te bulunan Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Turizm Bakanlığına ait İçmelerde yapılmış olan halk plajını İl Müdürü Dr. Zekeriya Bingöl ve AK parti İl Başkanı Kadem Mete ile birlikte yerinde incelemelerde bulundu. Vatandaşlarla bayramlaşan Demircan, plaj hakkında vatandaşların düşünce ve görüşlerini aldı. Vatandaşlardan olumlu görüş alan Demircan ardından turizmci ve otelcilerle bir araya gelerek, Marmaris turizmi üzerine görüş alış verişinde bulundular.

Marmaris’teki programı süresince Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’a incelemeler ve ziyaretler sırasında eşlik eden Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürü Dr. Zekeriya Bingöl; “Sayın Bakan Yarımcımız Ahmet Misbah Demircan ile üç gün boyunca Marmaris’te incelemelerde bulunduk. Bakan Yardımcımızın ziyaretinden turizmcilerimiz memnuniyet duydular. Muğlalılara selamlarını ileten Bakan Yardımcımız Muğla’nın diğer ilçelerinde de incelemelerde bulunmak ve turizmcilerle bir araya gelmek için tekrar geleceklerini belirttiler.” dedi.

26 Tem 2021 - 17:00 - Siyaset --- Okunma