TAKSiLERiMiZ GÜVENLİ

Marmaris Soförler ve Otomobilciler Odası ve Muğla Büyükşehir Belediyesi UKOME işbirliği ile taksi ve dolmuşlarda düzenli olarak her hafta dezenfeksiyon yapılarak, şoför esnafına Dezenfekte Belgesi veriliyor.

Haber albümü için resme tıklayın

Marmaris Soförler ve Otomobilciler Odası ve Muğla Büyükşehir Belediyesi UKOME işbirliği ile taksi ve dolmuşlarda düzenli olarak her hafta dezenfeksiyon yapılarak, şoför esnafına Dezenfekte Belgesi veriliyor.

İçiş­le­ri Ba­kan­lı­ğı’nın ya­yım­la­dı­ğı ge­nel­ge­ye göre ti­ca­ri taksi du­rak­la­rı ve ti­ca­ri taksi ola­rak kul­la­nı­lan araç­lar, toplu ta­şı­ma araç­la­rı, en az haf­ta­da bir kez ola­cak şe­kil­de dü­zen­li ara­lık­lar­la te­miz­le­ni­yor/de­zen­fek­te edi­li­yor, Şo­för­ler Odası ta­ra­fın­dan dü­zen­le­nen ara­cın de­zen­fek­te edil­di­ği ta­ri­hi gös­te­ren belge araç­ta bu­lun­du­ru­lu­yor.

Mar­ma­ris Şo­för­ler ve Oto­mo­bil­ci­ler Odası Baş­kan­lı­ğı, UKOME iş­bir­li­ği ile Ko­ro­na­vi­rüs­le mü­ca­de­le kap­sa­mın­da ilçe ge­ne­lin­de hiz­met veren 510 araç­ta de­zen­fek­te ger­çek­leş­tir­di. Şo­för­ler ve Oto­mo­bil­ci­ler Odası Baş­ka­nı İbra­him Tarım, çağın sal­gı­nı Ko­ro­na­vi­rüs ile mü­ca­de­le kap­sa­mın­da üzer­le­ri­ne düşen gö­re­vi so­rum­lu­luk için­de ye­ri­ne ge­tir­dik­le­ri­ni, şoför ve yol­cu­la­rın sağ­lık gü­ven­li­ği adına çaba ser­gi­le­dik­le­ri­ni ifade etti.

Bİ­TE­NE KADAR DEVAM

Baş­ka­nı İbra­him Tarım, sal­gın riski sür­dük­çe mü­ca­de­le­nin de ara­lık­sız devam ede­ce­ği­ni dile ge­ti­rir­ken, “7 gün 24 saat ke­sin­ti­siz ula­şım hiz­me­ti sun­du­ğu­muz tak­si­ler dü­zen­li ola­rak ilaç­la­na­cak. Bu ted­bir­ler sa­ye­sin­de has­ta­lı­ğın kont­rol al­tı­na alın­ma­sı­nı, kim­se­nin zarar gör­me­me­si­ni te­men­ni edi­yo­ruz. Des­tek­le­rin­den do­la­yı Bü­yük­şe­hir Be­le­di­ye Baş­ka­nı Osman Gürün’e ve Mar­ma­ris Be­le­di­ye Baş­ka­nı­mız Meh­met Oktay’a te­şek­kür ede­riz” dedi.

16 Oca 2021 - 12:32 - Gündem --- Okunmagöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Marmaris Manşet Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Marmaris Manşet Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Marmaris Manşet Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Marmaris Manşet Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Marmaris’in ihtiyacı olan öncelikli okul hangisidir?
Tüm anketler