Milli Yüzücü Emre Öztürk Marmaris’te yarışacak

19 Mayıs'ta düzenlenecek olan Peugeot Uluslararası yüzme müsabakası Marmaris'te düzenlenecek bu şampiyonaya Türkiye'den ve diğer ülkelerden profesyonel yüzücüler katılacak. Milli yüzücü Emre Öztürk'te bu şampiyona da sınav verecek 10 km ve 5 km'nin tecrübeli ismi Emre 1. Olmayı hedeflediğini söyledi. Daha önce birçok uluslararası müsabakada 1.

19 Mayıs’ta düzenlenecek olan Peugeot Uluslararası yüzme müsabakası Marmaris’te düzenlenecek bu şampiyonaya Türkiye’den ve diğer ülkelerden profesyonel yüzücüler katılacak. Milli yüzücü Emre Öztürk’te bu şampiyona da sınav verecek 10 km ve 5 km’nin tecrübeli ismi Emre 1. Olmayı hedeflediğini söyledi.

Daha önce birçok uluslararası müsabakada 1. Olan sporcu Marmaris’te ki yarışta’da ülkemi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum dedi. Müsabaka 1, 3, ve 6, kilometre üzerinden düzenlenecek sporcuların hangi mesafe de yarışacakları 15 Mayıs’ta belli olacak. Milli yüzücü Emre bu yarışta 1. Olarak sezona iyi bir başlangıç yapacağım formum buna uygun dedi. Yarışmanın detaylarına https://www.aquamasters.org adresinden ulaşabilirsiniz.

18 Nis 2021 - 15:21 - Gündem --- Okunma