Kaymakam Aksoy’dan Cemevine ziyaret

Kasım ayında yapılan Pir Sultan Abdal Kültür Derneği (PSAKD) Marmaris Şubesi olağan genel kurulunda yeniden güven tazeleyen Mehmet Ali Akyol’a, Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy nezaket ziyaretinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi.

Cihan Altut
Cihan Altut Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Marmaris Şubesi olağan genel kurulunda yeniden güven tazeleyen Mehmet Ali Akyol’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Aksoy, Beldibi’nde bulunan Pir Sultan Abdal Kültür ve Cemevi’nde gerçekleştirdiği ziyaretinde dernek başkanı M. Ali Aksoy’dan çalışmaları hakkında bilgi alıp taleplerini dinledi.

 Başkan Mehmet Ali Aksoy’da Marmaris’te yaşayan canlar olarak Marmaris’in bir cemevine ihtiyaç duyduğunu ifade ederek, “ Marmaris’te yaşayan aleviler olarak Marmaris’e yakışan bir cemevi istiyoruz. Bunu belediyelerimize ve kaymakamlığa ve valiliğe daha önce ilettik. Bugün kaymakamımızın ziyaretinde de kendisine böyle bir ihtiyacın olduğunu yeniden vurguladık. Bu vesile ile bizleri ziyaretiyle onurlandıran kaymakamımız sayın Ertuğ Şevket Aksoy’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyarette Pirsultan Abdal Kültür Derneği Marmaris Şubesi yönetimide hazır bulundu.

23 Ara 2021 - 11:05 - Gündem --- Okunma

Muhabir  Cihan Altut