MARMARİS ŞOFÖRLER ODASI'NDA DEVİR TESLİM

Cumartesi günü gerçekleştirilen olağan kongre sonucu Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı seçilen Bülent Kalaycı, görevini teslim aldı.

Ercan  Arslan
Ercan Arslan Tüm Haberleri

Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda olağan genel kuruldan galip çıkan Bülent Kalaycı, seçim sonuçlarının kesinleşmesinin ardından oda başkanlığı mazbatasını Marmaris İlçe Seçim Kurulu’ndan aldı.

Oda başkanlığındaki görev değişiminin resmiyet kazanmasıyla birlikte de devir teslim programı düzenlendi. Başkan Bülent Kalaycı , yönetim kurulu ve üyeleri ile birlikte Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası’na geldi. Devir teslim öncesinde kurban kesildi. Daha sonra makamına geçen Marmaris Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Bülent Kalaycı, tebrikleri kabul etti.

Burada bir değerlendirme yapan Kalaycı, seçim sürecinin geride kaldığını belirterek, “Artık odamız ve üyemiz için çalışma zamanı” dedi.

Devir teslim töreninde eski başkan İbrahim Tarım’a , bugüne kadarki hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Kalaycı, “Zorlu bir seçim sürecini çok şükür kazasız ve sıkıntısız bir şekilde atlatarak bugün buraya geldik. Emeklerimizin karşılığını alarak ve değerli üyelerimizin de teveccühü ile benim için büyük anlam ifade eden bu görevi teslim alıyoruz. Biz bu makamı, bir hizmet aracı olarak göreceğimizin sözünü vermiştik. İnşallah da bundan sonra bu düsturla odamızı hep beraber yöneteceğiz. Ayrımız gayrımız yok. Bu oda hepimizin. Yeni bir anlayışın ilk adımını atmış bulunuyoruz. Üyesinin derdi ile dertlenen ve çözüm için gecesini gündüzüne katacak bir ekibimiz var. İnşallah, seçim öncesinde verdiğimiz sözleri de birer birer hayata geçireceğiz’ dedi.

12 Oca 2022 - 15:50 - Gündem --- Okunma

Muhabir  Ercan Arslan