MARMARİS MANŞET

HABERİMİZ GÜNDEM OLDU

HABERİMİZ GÜNDEM OLDU

Manşet Gazetesi yaptığı haberlerle Marmaris’in nabzını tutmaya devam ediyor. Yaya yolunda bisiklet kullanımı ile ilgi yaptığımız haber sosyal medyada en çok tartışılan haber oldu. Konuyu değerlendiren ilçe yaşayanından farklı sesler yükseldi. Bazı yorumlarda, bisiklet yolunun araç trafiğine yakın yapıldığı için güvenli olmadığını belirtilirken, bazı yorumlarda ise bisiklet kullanıcıların duyarsız davrandığını kaydetti.  İşte o yorumlardan bazıları,  “Sahil yolu boşken orada bisiklete binmenin bir zararı yok. Yazın kalabalıklaşmaya başladığında binmemek gerek, zaten insanların arasında binmek hem zor hem gereksiz. Sahil yolunda bisiklet yolu yapılsaydı orada yazın yürüyen yüzlerce yaya, servis yapan garsonlar, denize giren çocuklar varken ayrılmış yol bile olsa kullanılması mümkün olmayacaktı. Hem yaya yolu daralacaktı hem de bisiklet yolu yayalarla kullanılacaktı.”

“Bisiklet yolu sahile de yapılmalı çünkü içmeler veya turbana giderken insan deniz havası almak istiyor bence.”

“İnanın çok güzel bir konuya değindiniz dün 3 ay sonrası ilk kez saat 19.00 dolaylarında bir yürüyüş yapmaya çıktım. Biri motosikletli 3’ü bisikletli 4 kişiyle münakaşa ettim hepsi de öyle terbiyesizlerdi ki ben susmak zorunda kaldım. Yazık o bisiklet yoluna yapılan masrafa ben geçen sene de her çıkışımda en az 3 kişiyle ağız dalaşı yapmak zorunda kalıyordum. Lütfen zabıtanın görevi midir trafik polisinin mi görevidir bilmiyorum ama sorumluları göreve davet ediyorum sizin aracılığınızla teşekkür ederim.”

“Bugün yaya yolunda yürürken arkadan gelen bisiklet resmen eteklerime silme geçti biri önden üstüme üstüme gelip kıyıya çekilsene diye de söyleniyor.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!