MARMARİS MANŞET

HEM TASARRUF HEM ESTETİK

HEM TASARRUF HEM ESTETİK

Marmaris Belediyesi’nin hünerli ustalarının yaptığı çalışmalar kentin her noktasında kendini gösteriyor. Böylelikle hem belediye tasarruf ediyor hem de estetik bir görünüm sağlanıyor.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı demir ve ahşap ustalarının hünerli ellerinden çıkan kent mobilyaları, çöp sepetleri, köprüler, korkuluklar ihtiyaç duyulan her yerde kent yaşayanlarına hizmet veriyor. Ekipler geçtiğimiz hafta Maksim Deresi’nin Molakent arkasında kalan bölümüne köprü yaparken, Siteler Pazarı’nda da tezgahları yeniledi.

DEREYE YENİ KÖPRÜ

Destek Hizmetleri Müdürlüğü vatandaşlardan gelen talep üzerine Molakent’in yanından geçen dere üstüne köprü monte etti. İmalatı belediye ustaları tarafından Makine Araç Parkı’nda yapılan köprü vinç yardımıyla dere üstüne yerleştirildi. 7.5 metre uzunluğundaki köprüyle vatandaşların güven içerisinde karşıdan karşıya geçmelerine olanak sağlandı.

PAZAR STANTLARINA BAKIM

Siteler’de bulunan pazar yeri stantları yaz sezonu öncesinde bakıma alındı. Çalışmalar kapsamında pazarcı esnafını yazın güneşten, kışın ise yağıştan koruyan stant çatıları yeni baştan yapıldı. Tamir ve bakımları yapılan 40 standın boyaması da gerçekleştirilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!