MARMARİS MANŞET

HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ, BATARSAK BİRLİKTE BATACAĞIZ

HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ, BATARSAK BİRLİKTE BATACAĞIZ

Türkiye Seyahat Acentalar Birliği Marmaris bölge temsil kurulu seçimi yapıldıktan sonra yeniden başkan seçilen Suat Esin ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Turizm sezonunun hızlı başladığını söyleyen Suat Esin; Hepimiz aynı geminin içindeyiz, batarsakta birlikte batacağız, çıkarsakta birlikte çıkacağız” dedi.

Marmaris TÜRSAB ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıda görevlendirme yapan Suat Esin, Başkan Yardımcılarını ve genel sekreterini belirledi. Başkan Yardımcısı olarak Turmal Travel’den Mustafa Kızılca, Agora Turizm’den Nahide Kuyucu’yu Genel Sekreter olarak ise Arbek Travel’dan Atilla Arman’ı görevlendirdi. Turizm sezonunun hızlı başladığını söyleyen Suat Esin; “Sezonumuz Nisan ayı başlamasına rağmen beklentimiz çok yüksek olduğu için bir takım sıkıntılar yaşadık. Thomas Cook’un batmasıyla özellikle Muğla bölgesindeki ilçeleri büyük bir sıkıntıya soktu. Biz TÜRSAB olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. 470 bin koltuğunun 150 bini Jet2 ve Tui tarafından sağlandı. Seneye sancısı sürecek ama uçak ve koltuk sorunu halledildi. Bizim mücadelimiz sonucunda kışın, sıkıntıları en aza indireceğiz, bu da bizim avantajımıza olacaktır. Odalar, özel kurumlar ve belediye bu duruma el attı. Sıkıntıları atlatarak beklentilerimize ulaşacağız” dedi.n TÜRSAB Marmaris bölge temsil kurulu seçimi hakkında açıklama yapan Esin, yoğun katılım gösterildiğini söyledi. Turizm Acentalarına katkılarından dolayı teşekkür eden TÜRSAB Başkanı Suat Esin; “ 97 oyla tekrar beni başkan seçen turizmci arkadaşlarım beni tekrar makamıma getirdi. Yüzlerini kara çıkarmayacağıma söz veriyorum. Diğer aday olan Mustafa Erdoğan ve onun ekibine de çok teşekkür ediyorum. Biz aynı geminin içindeyiz sonuçta, batarsakta birlikte batacağız çıkarsakta birlikte çıkacağız. Hepimiz aynı sektörde mücadele ediyoruz” diye ifade etti.
10 yıldır bu sektörün içinde olduğunu belirten Suat Esin, bundan sonra çok daha adaletli, baskı olmayan bir ortamda çalışılacağını ve turizmcilere hizmet etmek için çalışacağını söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!