MARMARİS MANŞET

İşçinin ve emekçinin bayramı kutlu olsun

İşçinin ve emekçinin bayramı kutlu olsun

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla açıklamada bulunan Cumhuriyet Halk Partisi CHP Marmaris Kadın Kolu Başkanı Zehra Gezer, işçi ve emekçilerin ortaya koydukları alın teri ve emek ile ülkemizin kalkınmasına, gelişmesine ve büyümesinde önemli rol oynadığını söyledi.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla açıklama yapan CHP Marmaris Kadın Kolu Başkanı Zehra Gezer, “ 1 Mayıs; İşçi sınıfının sınıfsız bir toplum kurma mücadelesi, etnik, dini, siyasi, ırk, dil, din ayrılıklarını yok ederek yaratılacak sınıf dayanışmasının sembolüdür. Ülkemizin kalkınmasına, gelişmesine ve büyümesine, en çok katkıyı, şüphesiz çalışan, üreten, işçi ve emekçi vatandaşlarımız sağlamaktadır. Tüm emekçi vatandaşların sorunlarının çözümü, çalışma koşullarının iyileştirilmesi, hak ettikleri düzeye ulaşmaları, verdikleri emeklerinin tam karşılığını almaları en büyük isteğimizdir.

Bu düşüncelerle CHP Marmaris Kadın Kolları olarak işçi ve emekçi vatandaşlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!