MARMARİS MANŞET

İYİ PARTİ MARMARİS’E GENÇ ÜYELER

İYİ PARTİ MARMARİS’E GENÇ ÜYELER

İyi Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Toksoy’un üye çalışmalarına ağırlık vereceğiz açıklamalarının ardından, Marmaris İyi Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret eden 7 genç partiye üye oldu.

Geçtiğimiz mart ayında yapılan kongre ile İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanlığı görevine gelerek güven tazeleyen genç işadamı Ali Toksoy, parti için çalışmalarına aralıksız sürdüreceklerini ifade ederek, özellikle İyi Parti’nin üye sayısını arttıracaklarını ifade etmişti. Kongreden sonra partiye yeni üyelerin ardından, genç üyelerde partiye üye olmaya başladı.

Geçtiğimiz Cuma günü Marmaris İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nın süprüz ziyaretçileri vardı. Partiye gelen 7 gençi İlçe Başkanı Ali Toksoy ile bir süre sohbet ettiler.
Ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı, ötekileştirici dilden, korku siyasetinden kurtulma zamanının geldiğini ifade eden gençler, “ Bizlerde geleceğimiz için İyi Parti’de siyaset yapmak istiyoruz” dediler.
Gençler arkadaş çevrelerinden de katılımlar olacağını vurgulayarak formları doldurup imzaladılar. İyi Parti Marmaris İlçe Başkanlığına gelerek üye olan gençlere çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ali Toksoy, bundan sonraki süreçte sahada birlikte çalışmayı arzu ettiklerini vurguladı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!