MARMARİS MANŞET

KAYMAKAM AKSOY AŞI OLDU

KAYMAKAM AKSOY AŞI OLDU

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy Covid-19 aşısının ilk dozunu yaptırdı.  Kaymakam Aksoy’un aşısı 1 Nolu Aile Sağlık Merkezinde İlçe Sağlık Müdürü Dr.İmran İnce eşliğinde uygulandı.

Kaymakam Ertuğ Şevket Aksoy aşısı uygulandıktan sonra ‘’ tüm vatandaşlarımız sistem üzerinden sürekli kontrol ederek aşı randevularını alsınlar. Ülkemizde aşının yapılmaya başlaması ile mayın tarlasının sonu görünmeye başladı. Bizlerde vatandaşlar olarak kurallara uymaya devam etmeliyiz ki hastalık tamamen kontrol altına alınarak bitsin. Bilindiği gibi Sağlık Bakanlığımızın açıklamasına göre bundan sonra il pandemi kurullarının alacağı kararlar doğrultusunda nerede hangi tedbirlerin üzerine düşeceğimizi, hangi tedbirlerin rahatlatıp, kaldırılacağı ya da yeni tedbirler belirlenecek. Marmaris’imizde turizm sezonunun başlamasına çok az kaldı önce kamu sağlığımız için sonra da esnaflarımızın, çalışanlarımızın bütün iş kollarının verimli ve kazançlı geçirmek isteyen tüm vatandaşlarımızın bu zaman diliminde daha da dikkatli olması, tedbiri elden bırakmaması ve en üst seviyede dikkat göstermesi gerekmektedir ‘’ diye konuştu.

Aşı uygulandıktan sonra 15 dakika Sağlık Merkezinde kalan Kaymakam Aksoy, görevli sağlık personeli ve doktorlar ile sohbet ettikten sonra herhangi bir reaksiyon oluşmadığı için merkezden ayrıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!