MARMARİS MANŞET

KAYMAKAM EYÜP FIRAT’AN, FTSO’YA İADE-İ ZİYARET

KAYMAKAM EYÜP FIRAT’AN, FTSO’YA İADE-İ ZİYARET

Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası‘na iade-i ziyarette bulundu.

FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke, FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, Başkan Yardımcısı Kemal Hıra, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İbrahim Erdem, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Tufan, Şevket Süreyya Gürol, Halil İbrahim Öztürk, Emre Başaran ve FTSO Genel Sekreteri Ezgi Kullukçu 17 Ağustos Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı kapıda karşıladı.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Kaymakam Eyüp Fırat, sivil toplum kuruluşları ile koordinasyona özel önem verdiğini belirterek, FTSO’nun ve iş dünyasının taleplerini dinlemeye geldiğini ifade etti.

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bölgenin sorunlarının Kaymakamlık, Belediye ve sivil toplum kuruluşlarının birlikte çalışmasıyla çözümlenebileceğini dile getirdi. Osman Çıralı, ziyarette Kaymakam Fırat’a Babadağ’da 112 Acil Çağrı Merkezi olmasının önemine dikkat çekerek, 112 Acil Yardım Merkezi için Babadağ’da binanın hazır olduğunu, görevlendirme yapılmasını beklediklerini söyledi. Ziyarette, ayrıca Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler, deniz ambulansı, Babadağ yamaç paraşütü uçuş yönergesi de ele alındı.

FTSO Yönetim Kurulu Başkanı Osman Çıralı, daha sonra ziyaretin anısına, Kaymakam Eyüp Fırat’a FTSO logolu çini tabak hediye etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

FTSO Meclis Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Kurban Bayramı’nda göreve başlayan Fethiye Kaymakamı Eyüp Fırat’ı 5 Ağustos 2020 Çarşamba günü makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletmişti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!