MARMARİS MANŞET

Kızılay’ın Genel Merkezinden Denetim

Kızılay’ın Genel Merkezinden Denetim

Türk Kızılay Genel Merkezi tarafından Muğla, Fethiye, Marmaris Şubeleri, Dalaman Temsilciliği ve Muğla Yerel Afet ve Lojistik Merkezini kapsayan rutin teftiş gerçekleştirildi.

Türk Kızılay Genel Merkezi tarafından Muğla, Fethiye, Marmaris Şubeleri , Kızılay Dalaman Temsilciliği ve Muğla Yerel Afet ve Lojistik Merkezini kapsayan rutin teftiş gerçekleştirildi.

Türk Kızılay Muğla Şube Başkanı Yusuf Kayacık: “15 gün süren denetim sonucunda bütün birimlerimizde herhangi bir eksikliğine rastlanılmamış olup, alnımızın akı ile geçtiğimiz dönemin hesabını verdiğimizi tüm hemşerilerimizle paylaşmak istiyorum” dedi.

Türk Kızılay Muğla Şube Başkanı Yusuf Kayacık, yapılan denetimlerle ilgili şu ifadelere yer verdi “İlimizde faaliyet gösteren Türk Kızılay Fethiye Şubesi, Türk Kızılay Marmaris Şubesi, Türk Kızılay Dalaman Temsilciliği, Muğla Yerel Afet ve Lojistik Merkezimiz ile birlikte Muğla Şubemizi de içine alan ve Genel Merkez Teftiş Kurulu Başkanlığı tarafından rutin olarak yapılmakta olan teftişimiz 14.11.2019-29.11.2019 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir.”

“Kızılay’ın Denetim Kriterleri”

Şube Başkanı Yusuf Kayacık, sözlerini şöyle sürdürdü: “Uzun yıllar Başkan ya da Yönetici olarak çok değişik alanlarda faaliyet gösteren STK’larda görev yapmış birisi olarak şunu söylemek istiyorum; bugüne kadar irili ufaklı birçok teftiş gördüm. Ancak kendi kendini bu kadar katı kriterlerle denetleyen Kızılay gibi bir kurum hiç görmedim. Şimdi Kızılay markasının neden bu kadar güçlü ve neden bu kadar güvenilir bir marka olduğunu çok daha iyi anlıyorum ve Türk Kızılay Muğla Şubesi olarak bundan sonra iyilik yolunda yapacağımız bütün çalışmalarda Kızılay markasını daha yukarılara taşıyacağımıza söz veriyorum. Bu vesile ile 15 gün süren teftiş sırasında mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan personellerimiz başta olmak üzere önceki dönemlerde görev yapmış ve halen görev yapmakta olan tüm yönetim kurulu üyelerine, Genç Kızılay gönüllülerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. Ve son olarak Kurulduğumuz günden bugüne kadar bize güç veren bağışçılarımıza seslenmek istiyorum; bize güvenerek teslim ettiğiniz ayni ya da nakdi bütün bağışlarınızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ihtiyaç sahiplerine ilk elden ulaştırmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!