MARMARİS MANŞET

MAGİAD’da Mustafa Kemal Huz Dönemi

MAGİAD’da Mustafa Kemal Huz Dönemi

Marmaris Genç İşadamları Derneği 8. Olağan Kongresi, Elegance Otel’de yapıldı. Kongrede, Mustafa Kemal Huz tek aday oldu. Atatürk ve şehitler için bir dakikalık saygı duruşu bulunulup, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

  1. Dönem Marmaris GİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Toksoy: “Derneğimizin her 2 yılda bir nisan ayında yapılan genel kurulumuz, Dünyayı ve ülkemizi tehdit eden pandemi tedbirleri kapsamında ve Cumhurbaşkanlığı genelgeleri gereği geçen yıl gerçekleştiremediğimiz genel kurulumuzu bugün gerçekleştiriyoruz. Dünyaca zor zamanlardan geçtiğimiz bu süreçte derneğimize ve yönetimimize göstermiş olduğumuz destekler için tüm üyelerimize yönetimim ve kendi adıma teşekkürlerimiz sunuyorum. Yine sizlerin destekleriyle 8. Dönem Marmaris GİAD yeni yönetim kurulu başkanı sayın Mustafa Kemal Huz’u ve yönetimini tebrik eder başarılar dileriz” dedi.
    GİAD’ın yeni Başkanı Mustafa Kemal Huz: “Öncelikle bir önceki dönemimizin başarılı başkanı sayın başkanımız Ali Toksoy’a şahsım ile ilgili olarak teveccühleri ve olumlu temennileri için teşekkür ediyorum. Bir önceki dönem başkanımız ve yönetimini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, onlardan aldığımız bayrağı bir üste taşımak için elimizden geleni yapacağımızın sözünü veriyorum” dedi.

Huz, başkanlığındaki yeni yönetim kurulu Mustafa Gökmen, Faik Caner Torunoğulları, Yılmaz Sertkaya, Lemis Hepar Baba, Ömrüm Varlık, Tarkan Çilingir, Memiş Türedi ve Dudu Erol’dan oluştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!