MARMARİS MANŞET

MARMARİS DEVLET HASTANESİ İÇİN 700 İŞ GÜNÜ

MARMARİS DEVLET HASTANESİ İÇİN 700 İŞ GÜNÜ

Marmaris Şehir Stadyumu ile ilgili incelemelerde bulunmak için Marmaris’e gelen Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete Beldibi’ne yapılacak olan Marmaris Devlet Hastanesi ile ilgili bilgiler verdi. Mete,  ihalenin yapıldığını ve 700 iş gününde hastanenin teslim edileceğini belirtti. Mete, “ Şuanda orada oturan ormancılarımızın lojmanlarını boşaltmalarını bekliyoruz” dedi.

Beldibi’ne yapılacak Marmaris Devlet Hastanemiz ile ilgilide yer teslimini yaptık. 700 iş günü içerisinde inşallah teslim edilecek. Şuanda ilk olarak Orman Bakanlığımız ile yapılan protokol gereği orada oturan ormancılarımızın lojmanlarının yerine yenisi yapılacak. Bir yandan da hastane inşaatına başlanacak. Burada biz şuanda orman çalışanlarımızın lojmanlarını boşaltmasını bekliyoruz. Hemen arkasında müteahhit firma işe başlayacak. Biz tabi başladıktan sonrada sıkıştıracağız ve 700 güne bırakmayız. İhaleyi yapacak olan firma çok güçlü bir firma. Daha önce çok güzel tesisler yaptığını gördük. Ayrıca ekonomik sıkıntısı da yok.

Mevcut hastanenin yerini yine Sağlık Bakanlığımız ile görüşüyoruz. Burası için çok acele etmiyoruz. Orayı kimseye verecek değiliz. Orası Sağlık Bakanlığımızın yeri. Yine Marmaris yaşayanlarımız ve doktorlarımız ile istişare edeceğiz. Marmaris’in ihtiyaçları doğrultusunda da kullanılabilir.

CİHAN ALTUT

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ