MARMARİS MANŞET

MARMARİS EMİTT’TE KAPILARINI AÇTI

MARMARİS EMİTT’TE KAPILARINI AÇTI

Marmaris yeni kurumsal kimliğiyle 24. kez kapılarını açan EMİTT fuarın da,  112 metrekarelik stantta Marmaris Belediyesi, meslek odaları, turizm işletmeleri ile bir arada yer aldı. İstanbul’da bugün başlayan fuar 2 Şubat’a kadar devam edecek.

24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı başladı. 112 metrekare alana kurulacak olan Marmaris standında Marmaris Belediyesi, Marmaris Ticaret Odası, Marmaris Deniz Ticaret Odası, Su Sporları Kooperatifi ve oteller yer aldı. Her yıl 60 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan ve bu sene 94 ülkeden bin 201 katılımcının yer alacağı fuarda Marmaris, doğa ve sürdürülebilirlik temalı yeni kurumsal kimliği ile yer aldı. TÜYAP’ta Salon 3 /B 260 alanında kurulacak Marmaris standında ayrıca Cuma günü saat 14.00’te kokteyl düzenlenecek.

İç turizm potansiyelini artırmak ve 2020 sezonuyla ilgili rezervasyon çalışmalarını yapmak amacıyla havayolu şirketleri, tur operatörleri, seyahat acenteleri ile yapılacak görüşmelerin yanı sıra fuarı gelen ziyaretçilere Marmaris’in tanıtımı yapılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
error: Content is protected !!